Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!

Публикувано от фло 
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
28-12-2010 - 02:09:11
Quote
Nasko.Stoykov
*ok**drink1*Защо не и хоризонталните и ще вкопаваш само за ключове и контакти.
Да това имам впредвид също ,като заслугата е твоя и съм благодарен!*drink1*
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
28-12-2010 - 22:45:38
Днес направих тухлата от Арболит само ,че без стиропорени топчета!Получи се подобно на снимките на Фло!Обаче направих във същия калъп тухла от цимент,пясък и перлит - по рецептата на Фло!Перлитената тухла ми се струва по лека ,но - щте изчакам и двете да исъхнат добре и тогава,ще доложа резултата!Незнам само коя,ще покаже по - добри ТТ данни!Утре,ще направя и със ситен талаш,не защото съм “Тома неверни“ или корава глава а, от любопитство!Смятъм и да съчетая ситен талаш с перлит - пък виж се получило нещо!Все пак всичко става и се доказва с опити! *drunk**beer*
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
28-12-2010 - 23:17:02
Quote
neno.penchev
Днес направих тухлата от Арболит само ,че без стиропорени топчета!Получи се подобно на снимките на Фло!Обаче направих във същия калъп тухла от цимент,пясък и перлит - по рецептата на Фло!Перлитената тухла ми се струва по лека ,но - щте изчакам и двете да исъхнат добре и тогава,ще доложа резултата!Незнам само коя,ще покаже по - добри ТТ данни!Утре,ще направя и със ситен талаш,не защото съм “Тома неверни“ или корава глава а, от любопитство!Смятъм и да съчетая ситен талаш с перлит - пък виж се получило нещо!Все пак всичко става и се доказва с опити! *drunk**beer*
*drink1**drunk*Браво ,колега! Ти излезе най- сериозния колега бетонджия! Абе при вас не е ли студено,да не ти замръзне експеримента?
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
29-12-2010 - 00:54:00
Вижда ми се съвсем нормално перлитената да е малко по-лека.Те за това перлита го продават на кубик,а не на тон.
Талаш карах навремето по едни сервизи,масларници и цехове.Талаш и трици.Тежи си.Значително повче от перлита.
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
29-12-2010 - 02:30:02
Фло,наистина съм се подпалил здраво с бетоните и съм изкаръл джипа и колата от гаража ,сложил съм един варел и само слагам дърва и се плескам с бетони!Ама пусто - аз ли съм тъпичък или наистина е сложно да кача тук снимки на творенията ми! Е,на теория са твои де!!!!
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
29-12-2010 - 13:40:14
Прати ми ги на zezo@abv.bg и ще ти ги кача
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
05-01-2011 - 23:16:00
Само да подбутна темата малко нагоре че я позабравихме. Фло, вече съм на $2.50 и стил гоин' стронг.*drink1*:]
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
05-01-2011 - 23:18:49
Quote
Nasko.Stoykov
Само да подбутна темата малко нагоре че я позабравихме. Фло, вече съм на $2.50 и стил гоин' стронг.*drink1*:]
Това на минута ли бе?*xxx*
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
05-01-2011 - 23:26:10
на ден....за кафе*huh*
Re: ДЪРВОБЕТОН/АРБОЛИТ/!
06-01-2011 - 00:25:37
Quote
Nasko.Stoykov
на ден....за кафе*huh*

sad smileyТамън правих преговори с Малев да ми мъкнат бетонобъркачката до Обетованата земя и ще разопаковам!Ще чакам поне 2,5 $/мин.да стигнеш!*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход