Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Външна Топлоизолация

Публикувано от hlaps 
Re: Външна Топлоизолация
25-11-2007 - 16:09:05
Здравейте!
Имам следния проблем - направихме ремонт, с който разширихме кухнята за сметка на терасата, но преди да направим изолация от дъждовете протече и сега двата ъгъла и част от стените са мокри, та въпроса ми е да започнем ли с външната изолация преди за е изсъхнало ( а вече и шпатловахме отвътре) и каква изолация да използваме - Eps или XPS?
СПЕШНО МИ ТРЯБВА ПОМОЩ!
Re: Външна Топлоизолация
25-11-2007 - 20:16:29
Много коректно сте дали детайл и прочее. Трябва обаче да включите в пазарлъка и работата по прозорците = кво правиме със старите первази?; нови первази ше се слагат ли?, а също с кабелите и разклонителните кутии, с които са опасани повечето сгради = под изолацията ли се слагат? върху нея ли се монтират наново или остават да висят на сукари?
Re: Външна Топлоизолация
04-03-2008 - 17:13:18
Айде сезона започна и цените все още са ниски! winking smiley
Re: Външна Топлоизолация
09-03-2008 - 16:48:10
нещо си в грешка колега точно сега е сезона... освен ако не търсиш нещо 50 - 100 м2аз под 1000 не работя не е рентабилно.... много се изтарихатиха инвеститорите
Re: Външна Топлоизолация
24-04-2010 - 15:27:48
ТОПЛОИЗОЛАЦИЯ
САНИРАНЕ
АЛПИНИСТИ
ТОПЛОИЗОЛАЦИЯ ЦЕНИ
Алпинисти-топлоизолация

За Всички които се интересуват от Видове Топлоизолация , Цени на Топлоизолация

Моля използвайте по-горните линкове


Поздрави,
Енерджи Хаус ЕООД
Re: Външна Топлоизолация
24-04-2010 - 15:36:28
Обявите и рекламите са Тук,пък в тази част е дискусията)!
Re: Външна Топлоизолация
24-04-2010 - 19:55:26
Quote
фло
Обявите и рекламите са Тук,пък в тази част е дискусията)!

Мерси , ще го имаме в предвид

Поздрави
Re: Външна Топлоизолация
11-06-2012 - 17:01:49
Темата е малко старичка, но сега е сезона на топлоизолациите, затова реших да споделя полезен ресурс по тематаsmiling smiley.
Масови грешки, които се допускат при монтажа на фасадна топлоизолация и технологично правилното й лепене. Надявам се да съм бил полезен на тази общоностsmiling smiley
Re: Външна Топлоизолация
12-06-2012 - 13:27:41
avatar
*ok*

Чест и почитание
Re: Външна Топлоизолация
14-06-2012 - 22:01:21
Наскоро приключихме един покрив с новата ( вече не толкова нова деsmiling smiley) хидроизолационна паста Изомакс Еласта. Някой спец да си кажер мнението за статията*book*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход