Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дупки в стените за аспирация-забранено??

Публикувано от funner 
funner
Дупки в стените за аспирация-забранено??
08-10-2005 - 19:31:33
Здравейте, току що закупих апартамент, но за съжаление за да направя аспирация, която ми е много наложителна, ще ми се наложи да продупча поне 2-3 стени, едната от които е външната, защото няма комин. Домоуправителите твърдят, че е забранено, аз пък видях съседа че има PVC тръба, която се подава от външната му стена.... Диаметъра на тръбите е 10cm... Забранено ли е това?
Re: Дупки в стените за аспирация-забранено??
10-10-2005 - 23:01:53
А бе кое е забранено и кое не е, е друга история ... кой го е забранил?, кой ще провери кой нарушава забраните? и какво ще стане, ако някой е нарушил? ... глей как се отплеснах от темата ...
Просто гледай какво дупчиш: ако ти е трудно (нещо бетон - шайба/трегер/колона) - по добре недей и пробвай някъде другаде; ако е тухла, ти с това фи 10 см няма да пробиеш и две тухли, така че не му се вързвай много на домоуправителя. Има и едни такива декоративни решетки, дето като ги сложиш на тръбата, хем не се вижда много-много, хем ако се види, изглежда естетично и най-вече ... няма опасност някое пиле да се нанесе в аспиратора ти smiling smiley
funner
Баш бетон си е...
23-10-2005 - 13:06:31
ЕПК... това е проблема ;-)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход