Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бетонови огради

Публикувано от complast 
Re: Бетонови огради
31-03-2010 - 18:02:17
avatar
Нама грешка:
2м. висока ограда цена от -75лв.
1.5м. висока ограда цена от 60лв.
Re: Бетонови оградиwinking smiley
16-04-2010 - 14:22:28
екстра са по евтини от метална ограда ште ти стана дистрибутор*drunk*
Re: Бетонови огради
22-04-2010 - 04:54:33
Имам едно питане относно боядисване или мазане на бетонна ограда. Комшията е вдигнал една бетонна стена и се чудя задължително ли е измазването или мога направо да и сложа една бяла боя???
Re: Бетонови огради
22-04-2010 - 07:40:35
avatar
Всемаш латекс за външно боядисване и готово!
Re: Бетонови огради
22-04-2010 - 07:58:10
Грозна работа, на мен не ми харесват, продавайте си ги в Слънчев бряг идеално ще се съчетават с всичко останало там, аз не бих го сложил това за ограда на еднофамилна къща, за склад нещо такова може.

_________________
Re: Бетонови огради
10-06-2010 - 21:31:11
avatar
Оградите от готови елементи предлагат качествени решения на много изисквания в строителството.Бетонените огради направени от наши елементи служат за:
-Надежна и здрава охрана на периметъра/спират всички боеприпаси от късо нарезно и дълго гладкоцевно оръжие/.
-Ефективна звукова бариера.
-Осигурават дискретност и спокойствие.
-Помагат при намирането на оптимални ахитектурни решения.
-Спестяват време и пари /нама ивични основи/.
-Имат дълъг срок на служба /над 30 години/.
В зависимост от начина на изваждане на панелите/размери-2000х500х50мм/ от формите ние произвеждаме
два типа:
-"Есклузив"-панелите стоят във формите минимум 24 часа.
-"Стандарт"-панелите се вадят веднага от формата.
Нашите колони са със сечение 160х160мм.В всяка колона има 4 пръчки арматура с Ф6 до Ф10.,които са вързани със
стремена /бигли/.Сечението 160х160 с арматура Ф10 при
височина 2м.позволяват да бъдат покрити изискванията на щата Флорида за устойчивост на урагани от 125 MPH //200км/час//.
Колоните са с височина до 3700мм./3,7м./ а оградата може да бъде от 500мм.до 3000мм. със стъпка 500мм.
Попитайте Вашия доставчик на елементи за огради:
-Колко и каква арматура има в колоните и панелите.
-Позиционирана ли е арматурата с фиксатори.
-Има ли армарурата в колоните стремена /бигли/.
-Какво е сечението на колоните.
-Какви добавки за повишаването на качеството и срока на служба на елементите използват.
-Имат ли елементите обемна дисперсна арматура
/микрофибри/.
Панелите тип:"Стандарт" са с цена-29,90лв. а тези от
тип "Ексклузив"-35лв.Цена на една колона е до 50лв.
Цена на един калъп е 300лв.
Можете да ни намерите на адрес:
3500гр.Берковица ,ул."Марин Дринов"21
Антон Антонов
тел: ; 0884229171 ; 0899 622055, 0953 86339/след 19 часа/
Скайп:ziktak , Поща :beton@dir.bg

www.antonovstonedesign.blogspot.com
Re: Бетонови огради
10-06-2010 - 22:33:16
Quote
complast
Оградите от готови елементи предлагат качествени решения на много изисквания в строителството.Бетонените огради направени от наши елементи служат за:
-Надежна и здрава охрана на периметъра/спират всички боеприпаси от късо нарезно и дълго гладкоцевно оръжие/.
g

:]*ok*Аз да ти кажа най-много съм се притеснявал за късото нарезно и дългото гладкоцевно оръжие при оградите от бетон!:} То тоя проблем като ми е решен остава и едни дизайнерски амбразури да си подредя и съм ОК!
Re: Бетонови огради
10-06-2010 - 23:32:22
avatar
Ти може да не си.Ама други са .А за амбразурите се обади ,може да измислим едни с форма на маргаритка.
Re: Бетонови огради
11-06-2010 - 00:50:32
Стига де...една истинска ограда трябва да е устойчива на стрелба.Не е маловажно.
Re: Бетонови огради
11-06-2010 - 02:42:48
*sos**sos**sos*

Нали всичко правя дистанционно по жицата, та и сега за оградата архитекта ми иска да му изпратя снимки на дувари за да го насоча в желанията си. Та молбата ми е ако някой има снимки на хубави зидани бяли дувари да ги пусне тук че да ги използвам.

Благодаря предварително*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход