Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Интериор, довършителни работи
16-04-2010 - 18:39:45
100 - 150 квадрата в коридори.....smiling smiley , скромно жилище имаш...ами на такава цена ще ти я направя слънце, но 10 лева ме боли сърцето да ти взема
Re: Интериор, довършителни работи
17-04-2010 - 12:01:57
Quote
iliyanivanov
100 - 150 квадрата в коридори.....smiling smiley , скромно жилище имаш...
Колега, хехехех, де да беше така! Смятам таваните и стените на стълбището и коридорите на двата етажа...

Quote
iliyanivanov
ами на такава цена ще ти я направя слънце, но 10 лева ме боли сърцето да ти взема
Нали? Друго е човек да има мотив и да работи с кеф. Направил съм си сметката, богат няма да станеш - това е бачкане за 10-15 дена и ще изкараш 1000-1200 лева. като приспаднеш разходите си ще ти останат 7-800 лева winking smiley И вместо да се набираш в чата звънни ми - сериозно е предложението.
Качи снимки ако имаш, постни и цени - темата е отворена! Убедил съм се, че с фотки се обяснява много по-лесно отколкото с чат.



Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2010-04-18 09:31 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи
17-04-2010 - 17:43:22
Качвам поредните картинки, за да не стане скучно с препирните кое колко струва и бла-бла-бла *drunk*
...бях стигнл до оформянето на едно сводче...


...с поставена лайсна - вече има вид smiling smiley




Ето с какво се занимавах последните дни (освен с другите ми задължения winking smiley)
Касата за плъзгащата врата:












Нова хрумка - рафт за книги над вратата, тъкмо да употребя изрезките от ГК-на и ...един ден труд в повече sad smiley




Ето как изглежда от другата страна.
Преди:


След:




вие зяпайте, аз отивам да поработя малко winking smiley



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-04-18 20:10 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи
17-04-2010 - 19:51:04
avatar
както си зяпам,забелязах че шишето е полупразно а чашата празна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*pardon*
ЛЕКА РАБОТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*beer*
Re: Интериор, довършителни работи
17-04-2010 - 21:35:43
Гурга, живи и здрави *drunk**drink1**beer* winking smiley
Re: Интериор, довършителни работи
20-04-2010 - 12:47:54
Браво Иво,

чудесно се справяш. За мен предствалява интерес плъзгащата се врата (изглежда лека, масивна и надеждна). Дай малко повече инфо като ти остане време (фирма производител, модел. размери). Другото което е интересно е колко лайсни ще има на плъзгане, как ще ги скриеш (със сигурност имаш оригинална идея и за това), дръжката на врата къде ше се скрива и тя, добре ли ще изолира според теб от шум и топлина подобна врата (т.е. как е постигната изолацията при подобни врати)

Успех желая в започнатото.

Поздрави
BAT_GOIKO
Re: Интериор, довършителни работи
20-04-2010 - 19:34:08
Бат Гойко, ползвах моята фирма за проекта и монтажа :]...Но попитай Чаро и той може да ги прави *pardon* За топлоизолация и шумоизолация нищо не съм предвиждал - не виждам смисъл защото вратата ще стои постоянно отворена. Това от снимките е с една релса монтирана е. Още не съм поръчвал вратата и касата (отвора светло ще е широк 100мм) Ще сложа на вратата 3/4 остъкляване. Има специален обков за плъзгащи врати - няма дръжка, ръкохватката се вкопава в таблата на вратата.

Да не забравя това са последните снимки...








Почти приключих със шпакловките. От утре започвам с камъка - цокъла, колоната и камината. Вижда му се края *yes**beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-20 19:53 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи
25-04-2010 - 17:13:33
Привет на всички, които следите темата и чакате нови снимки. През няколкото дни отсъствие, отхвърлих доста работа. Сега, доволен от свършеното, метнах един бърз душ, забърках едно питие с мезе и сядам да початя *drink2* *write* smiling smiley:
Re: Интериор, довършителни работи
25-04-2010 - 18:06:03
Шкурката (с лампа естествено :]) и почистването (един гаден, ситен прашец, който се рзстла из цялата къща и който се вдига при всяко раздвижване на въздуха *xxx*) отнеха доста повече време от това, което ми се искаше. Не исках да си прецаквам апаратчто, като снимам в пушилката и нямам снимки от описаните етапи...грозна гледка - яка пушилка, а аз като снежен човек, само очите ми се виждаха. :]

Колкото и непретенциозно боядисване да предприемете, отделете нужното време и ПОЧИСТЕТЕ помещението - пометете стените и тавана, после старателно изметете пода и измиите с мокър парцал, няколко пъти - колкото е нужно! Така ще подобрите значително резултата от боядисването winking smiley




Както бях обещал, пускам снимки от едно и също място след 3-те операции.
Преди:


След 1-ва ръка шпакловка:


И накрая след суперфиниш и минато със шкурка:




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-25 18:39 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи
25-04-2010 - 18:20:58
Виждам, че държиш на детайлите.
Само да споделя от опит, че там дето се получава прехода от тухла към гипсокартон за плъзгащата врата има вероятност да се напука. Дано да си ме разбрал правилно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход