Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!

Публикувано от angijulay 
АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
24-03-2010 - 02:26:42
Препоръчайте ми радиатори, нооооооо......................от личен опит !!!!!!


Благодаря предварителнооооооооооо
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
24-03-2010 - 08:33:12
avatar
Ламаринени турски! Като гледам живота на всички е един и същ, Топлоотдаването - също. В цената има разлика, обаче. Това от опит.
А без опит ми е много интересно е това чудо на техниката какво е. Ако някой знае - да пише.
[www.vipdom.bg]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
24-03-2010 - 10:46:04
Като гледам, доближава се до подовото като ефект? smiling smiley
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
24-03-2010 - 20:10:28
Да започнем от там...защо точно алуминиеви ?
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
24-03-2010 - 20:28:36
Преди се бях засилил да си купувам алуминиеви и собственика на магазина вика: "И аз можех да си сложа алуминиеви, ама си сложих панелни (Стражишки). Все една работа вършат." Послушах го и вече 6-та година нямам оплаквания.
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
25-03-2010 - 02:05:06
А какви г-н Salvador??? Склонна съм да променя решението си smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-25 02:06 от angijulay.
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
25-03-2010 - 09:12:21
Бих заложил на стоманени (панелни) или чугунени.Предимствата на алуминия като материал за радиатори не са чак такива,че да оправядавт двойните и тройни цени на алуминиевите радиатори спрямо стоманените.Има смисъл да платиш три пъти повече,ако получаваш три пъти по-добра ефективност.Но в случая не е така.
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
25-03-2010 - 13:53:33
Quote
bulhomes
Преди се бях засилил да си купувам алуминиеви и собственика на магазина вика: "И аз можех да си сложа алуминиеви, ама си сложих панелни (Стражишки). Все една работа вършат." Послушах го и вече 6-та година нямам оплаквания.


bulhomes ще бъде ли удобно да ми дадеш координати на фирмата?
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
25-03-2010 - 17:43:06
Аз съм от Троян. Фирмата беше обикновен магазин за строителни материали, който даже вече не работи.
Re: АЛУМИНИЕВИ РАДИАТОРИ!!! КАКВИ???!!!
26-03-2010 - 03:42:44
Quote
n.nikoloff
Ламаринени турски! Като гледам живота на всички е един и същ, Топлоотдаването - също. В цената има разлика, обаче. Това от опит.
А без опит ми е много интересно е това чудо на техниката какво е. Ако някой знае - да пише.
[www.vipdom.bg]

Николов, тези ги имам тук в лобито на една от сградите, какво те интересува повече от онова което е показано?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход