Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мазилки

Публикувано от zaza12 
Re: мазилки
23-03-2010 - 10:08:56
Дано не се стига до гаранции, но съм сигурен, че каквато и система да избереш, ако има дефект няма да ти признаят нищо. Все пак живеем в България и наистина единични са случайте когата производителя признава подобна гаранция.
От гореизброените системи, може би ВЕБЕР е добро решение. И това за системата също е малко пресилено. Стереопора си е стереопор, дюбелите са си дюбели и т.н. Дали е система или са отделни компоненти - пак ще стане.
A40
Re: мазилки
23-03-2010 - 20:04:29
познат пазарува Вебер-гаранция им е пълна измама-гарантират че продуктите са произведени от квалифициран персонал,че партидите си съответстват....дрън дрън дрън,нищо надежно
Re: мазилки
30-08-2010 - 13:50:45
БАУМАСТЕР на Стром 21!
Аз си сложих на къщата такава и съм безкрайно доволен. Малка особенност на такъв тип мазилки е, че трябва винаги да се слага едно и също количество вода. Моите резултати - за торба структурирана мазилка Баумастер - влачена 2мм 20 килограмова торба трябват точно 4 литра и 200 милилитра вода. Вземаш една туба 5 литра от антифриз, пълниш я с 4.2 литра вода и дупчиш с шило тубата отгоре- там където е нивото на водата. Така винаги ще ти е 4.2 литра. Купуваш си и часовник за варене на яйца за този който бърка с бъркалката и си готов!!! Излиза около 7-8 пъти по-евтино от готовите мазилки в баки.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-30 13:51 от frozen_flames.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход