Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мазилки

Публикувано от zaza12 
мазилки
20-03-2010 - 13:57:18
Моля за малко съвети от специалистите. Дилемата ми е пред силиконова мазилка на "Марисан", "Вебер", или "Баумастер"- на стром21, дайте малко акъл че направо се обърках от агитация за своето и плюене на другите и трите са от различни дистрибутори които искат да взема цялата система от тях (ЕПС,лепила,ХПС, дюбели, мрежа, ъгли, мазилка) и ми звънят да ме натискат всеки ден.
Re: мазилки
20-03-2010 - 17:04:59
avatar
Рьофикс!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: мазилки
20-03-2010 - 19:40:05
Както виждам търсиш цена, а не качество.
От гореизброените качеството им е лошо / на лепила и мазилки/
Аз работя със Стром 21 и получавам ниска цена и от там ниско качество...
Ако не те притеснява цената потърси цялостна система на Баумит или Церазит.
Re: мазилки
20-03-2010 - 20:12:57
avatar
Ако желаеш дай параметри да ти оферирам на Изомат....
Поне качеството е на ниво.

Чест и почитание
Re: мазилки
20-03-2010 - 20:45:18
Baumit са по- добри*yes*
Re: мазилки
20-03-2010 - 22:08:49
Аз търся "златната среда" м/у к-во и цена и смятам, че съм там някъде, не съм манияк който гони перфектното. Иначе се се касае за 670м2 топлоизолация, и за около 600м2 мазилки.
Re: мазилки
20-03-2010 - 22:15:50
ЕПС дебелина 5см плътност 20-23 кг/м3 около 30м3, ХПС около 5м3, лепила около150торби шпакловка около 100 торби
Re: мазилки
21-03-2010 - 11:21:25
Погледни складовете на Махим- там има всичко и ще ти направят добра оферта за тези количества.Шпакловката и лепилата не са лоши, мрежата също. Стиропора си го произвеждат - с различни плътности и също е хубав. Дюбелите не са хубави. И за мазилката нямам мнение,но предлагат такава по заявка. Това от мен*pardon*
Re: мазилки
22-03-2010 - 18:11:25
Вземи си система, незвисимо кой е производителят и. Сериозните фирми дават гаранция, не прокламирам за Вебер и мазилките им, но съм ги ползвал и те дават 10 години гаранция на системата им. Това , че тук едното било с 5 ст. по - евтино, а там другото, не е толкова важно когато си го правиш за себе си. Да спестиш 200 - 300 лева. На фона на цялата инвестиция едни 2% повече, които ще дадеш да спиш спокойно, не мисля че са много. RОFIX също не е лоша марка, имат богата гама от сухи смеси за каквото се сетиш имат си и система за топлоизолация. Най лошата стратегия е да купуваш от всяко нещо от различен доставчик, може да е добра тактика, но в случай на проблем всеки ще прехвърли отговорността на другия.
Re: мазилки
22-03-2010 - 18:13:41
avatar
Quote
vuj4o_van4o
Вземи си система, незвисимо кой е производителят и

..........
Най лошата стратегия е да купуваш от всяко нещо от различен доставчик, може да е добра тактика, но в случай на проблем всеки ще прехвърли отговорността на другия.

clap:

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход