Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ХИ на покрив с малък наклон

Публикувано от Petar 
Re: ХИ на покрив с малък наклон
23-02-2010 - 20:08:59
Quote
Petar
Фло, каква е тая нетрадиционна и сложна система... eye popping smiley
Каква външна ТИ на гараж да слагам бе човек
Нали си имам ребра на покрива, между тях и е мястото (ако реша въобще да слагам де)
И това предложение точно от тебе, дето си радетел на вътрешната и вградената ТИ :}

:]Може да ти изглежда нетрадиционна и сложна,обаче аз така си правя покривите! Става много бързо,не е трудоемко и е удобство при работа .Освен това става един вид двойна ламперия,която позволява голямо натоварване,а малкия наклон иска по-голяма устойчивост на натиск. Стиропора е четвърти слой броено отгоре -надолу,така,че не може да се каже ,че е външна топлоизолация,но поставен така ,както аз го слагам предпазва от високи летни температури и прегряване на дървената конструкция на покрива,така и подпокривното пространство.
п.с. Тука ще добавя,че високата температура предадена на дървесината води до един ефект наречен полимерна деградация,при което се променят характеристиките на дървесината-едната е якостта.Така,че аз лично се стремя да пазя покривната дървесина от високи температури! Не ангажирам никого с мнението си



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-23 20:36 от фло.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход