Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!

Публикувано от Асусена 
Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
28-03-2010 - 12:13:27
avatar
А това е банята. Последните снимки са от петък.











Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
28-03-2010 - 12:19:30
avatar
Който иска може да погледне и тази тема. Тук пиша за довършителните работи и качвам снимки, но съм писала от профила на мъжа ми (Михайлов):

ФОРУМ 'НАПРАВИ САМ': МОЯТА БАНЯ И КОРИДОР

Утре ще ида до апатрамента и ще направя нови снимки.
Тоя път ще ги смаля като размер, защото така грамадни тук за неудобни за разглеждане, но пък в "Направи сам" е по-прегледно.

Лек ден.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-03-28 12:25 от Асусена.
Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
28-03-2010 - 14:11:03
Външният ъгъл защо сте го оставили така? Не е много естетично
Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
23-04-2010 - 09:58:11
avatar
Нищо му няма на външния ъгъл.
Скоро ще кача снимки на банята в завършен вид. Все още не е готова, защото имаше проблем с един кабел, който минаваше точно през банята и от който се черпеше ток. Днес енергото пускат тока в блока, кабела е отрязан и майстора ще може да довърши банята.
Междувременно кухната и дневната ми са почти готови. Измазани гладки бели тавани, гладки стени, боядисани. Много красиво става, но тъй като темата е баня, няма да качвам снимки на останалите помещения.
Имам си майстор за милиони winking smiley !!!!
Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
23-04-2010 - 10:37:00
много парлапанска работа бе що не ги сваляте первазите на вратите като шпакловате и боядисвате?
Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
23-04-2010 - 10:47:15
Quote
Асусена
Имам си майстор за милиони winking smiley !!!!
Споко, и моят беше скъпчия :]
Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
23-04-2010 - 10:55:19
avatar
Quote
bate dimo
много парлапанска работа бе що не ги сваляте первазите на вратите като шпакловате и боядисвате?

Това пък откъде го видя, че твърдиш така?!
Майсторът ги беше махнал, всичко, первази, врати, пластмасите на контакти и ключовете, и всичките тия неща.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-23 10:56 от Асусена.
Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
23-04-2010 - 11:11:23
Ок не е болка голема ама там където е оная врата на банята дето свети крушката отгоре, ми се види позацапан перваза левия. Сега като се замисля вратите при теб са били поставени предварително явно. При мен шпакловахме боядисахме поставих всички настилки теракоти паркети ала бала, и чак тогава вратите. Даже и мебели си бях наредил вече. После като дойдоха вратите само ги мушнаха, подпряха ги с едни камички и шшшшуууп с малко пяна и краи. Чисто лесно без да търкаш после с оцетsmiling smiley
Re: Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!
23-04-2010 - 11:19:41
avatar
Моя майстор е някаква рядка порода (не че имам опит с майстори), но е много подреден и си чисти всичко.
Чак ми е малко неудобно, хех...
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
11-07-2010 - 15:05:34
След като доста си патих от "добри"майстори най-накрая попаднах на едни момчета които наистина си разбират от работата,а и парите които ми взеха бяха приемливи.Аз имах и малко по специални изисквания за банята-бяхме я видели на снимка и искахме точно такавsmiling smiley
Оставям телефона на майсторите-0898454184-Владо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход