Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!

Публикувано от Асусена 
Re: Търся майстор (Баня)
23-02-2010 - 18:50:08
avatar
Пълна липса на въображение в рекламата...... Е затова много хора нямат работа - не знаят как да се предложат...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Търся майстор (Баня)
23-02-2010 - 19:42:33
Quote
кристи
Направих си ремонта най - после clap: Много се радвам всичко стана перфектно и точно както исках! Много съм доволна от майстора който бях наела, едни мой познати ми го препоръчлха и съм им много благодарна! Ако си търсите майстор - ТОВА Е ЧОВЕКЪТ изисках си дори и визитка ! Казва се Здрвако Омарев GSM: 0898629771 Работи със жена си, тя му помага за да довършителните неща . Много са разбрани и във екип са супер! Ако някой има нужда от майстор ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ winking smiley

И аз работя в екип с мойта жена, изключително се допълваме, просто сме супер. Аз изкарвам пари а тя ги харчи. Аз съм малко мързелив, но тя ме мотивира достатъчно ефикасно, конвейра трябвало да работи смазано и желателно на максимални обороти - такива ги разправя тя а на мен ми се почива, писна ми вече....:cry:

_________________



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-23 19:45 от Ivel.
Re: Търся майстор (Баня)
24-02-2010 - 11:41:17
avatar
smiling smiley

Аз майстор си намерих.
Иначе ето още 2 снимки на плочките. Така ще бъдат наредени и при мене.
Заедно с банята ще правя и коридора. Защото искам прагче на банята (и не само заради това).





И ще имам същият грамаден душ в банята smiling smiley .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 11:43 от Асусена.
cid
Re: Търся майстор (Баня)
24-02-2010 - 16:57:32
Можеш ли да кажеш каква е цената на душа, защото в един магазин на бул.Тодор Александров до Булбанк видях подобен на витрината и ми се стори че цената бе около 500 лв заедно със смесителя, тези дни ще мина да го погледна от близо че много ми харесват тези големите пити.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 16:58 от cid.
Re: Търся майстор (Баня)
24-02-2010 - 17:18:00
Трябва да си голяма мръсница щом ти трябва такъв голям душ.:}


Шегувам се естествено
Re: Търся майстор (Баня)
24-02-2010 - 17:41:27
avatar
Quote
cid
Можеш ли да кажеш каква е цената на душа, защото в един магазин на бул.Тодор Александров до Булбанк видях подобен на витрината и ми се стори че цената бе около 500 лв заедно със смесителя, тези дни ще мина да го погледна от близо че много ми харесват тези големите пити.

630 лв.

bulhomes, бъди по-пестелив откъм шеги smoking smiley .
Re: Търся майстор (Баня)
24-02-2010 - 17:47:37
Асусена, за какви пари се споразумя с майстора? На мен ми предстои голям ремонт на кухня в панелка и живо ме интересуват цените на добрите майстори.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 17:48 от gabiplus.
Re: Търся майстор (Баня)
24-02-2010 - 18:00:40
avatar
Quote
gabiplus
Асусена, за какви пари се споразумя с майстора? На мен ми предстои голям ремонт на кухня в панелка и живо ме интересуват цените на добрите майстори.

Габи, нека не говоря напразно и така предварително.
Когато свърши с коридора и банята ще кача снимки, ще напиша колко пари ми е взел (за лепене, монтаж, таван и т.н.) и ще приложа снимки. Втората половина на март почвам ремонта. После ще пиша.

П.П. Само да се похваля с огледалото. Много е красиво, голямо (92,5х134,5) и ефектно. То е за коридора.
Мъжът ми хич не го хареса като го видя така на снимката, но наживо си промени мнението.



Лека вечер smiling smiley .



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 18:29 от Асусена.
Re: Търся майстор (Баня)
24-02-2010 - 18:36:11
Ъъъ? Нали искаше изчистено огледало? Това ми прилича на някакъв витраж ... ще можеш ли да се огледаш в него?

Булхомес, кефиш :}*drunk*
Re: Търся майстор (Баня)
24-02-2010 - 18:38:41
avatar
Това е огледалото за коридора.
В банята огледалото е изчистено.
Вечно има недоразбрали *book*.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход