Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!

Публикувано от Асусена 
Re: РЕМОНТЪТ НА МОЯТА БАНЯ
18-02-2010 - 13:14:03
avatar
Банята не е панелна.
Ще я направя изцяло по мой вкус. Ще стане красива.
А това, че е 4-ри квадрата - не мога да го променя. Такава си е.

Това ще е моноблока: [www.keranova.org]

Това смесителите (стенния за мивка и за душ + подвижен душ и душ-пита 20 см - тях в магазина си ги избрах, не искам подвижен душ, но той е в комплекта):[www.keranova.org]

Осветлението - още не съм го избрала, нооо искам много светлина.

Рафтовете - стъклени, по поръчка, ъглови.

Плочките - качвала съм им снимки по напред из темата.

Таван - не искам окачен.

Бойлер - Дипломат

Ииии останалите аксесоари - лесна работа....

Обща цена на банята + труда на майстора: трябва да се вместя до 4500 лв. Това е максимума.



Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:35 от Асусена.
Re: РЕМОНТЪТ НА МОЯТА БАНЯ
18-02-2010 - 13:36:00
За колонките от eBay говори с продавача. може и да се навие да ти ги изпрати. Ако не иска можеш да потърсиш приятел в щатите, който да ги получи и да ти ги прати до тук.
За чучурката на тоалетната чиния, заместваща бидето. Ако ще я ползваш прекарай и топла вода до нея.
Re: РЕМОНТЪТ НА МОЯТА БАНЯ
18-02-2010 - 13:38:24
avatar
Няма да я ползвам.
Просто ми трябва ъглов моноблок и си харесах този.
(дори не знаех, че това е чучурка winking smiley )
Re: РЕМОНТЪТ НА МОЯТА БАНЯ
18-02-2010 - 14:10:54
Чучурката е много удобна за подмиване на това-онова/кой каквото си има/...ТРЯБВА топла вода!
Re: РЕМОНТЪТ НА МОЯТА БАНЯ
18-02-2010 - 14:51:38
И според мен си прекарай водица до нея. Мъжът ти ще ти е благодарен когато го погнат хемороиди.
Re: РЕМОНТЪТ НА МОЯТА БАНЯ
18-02-2010 - 16:09:52
Асусена,
прочетох внимателно постовете ти, ти си "рай" за "добрите" майстори и търговци - купуваш неща, които не знаеш за какво се ползват, май и пари не жалиш .... и редица други показателни за това неща. Прав е този, който те посъветва да охладиш ентусиазма. Изненадах се и от вкуса ти: изглежда да си младо момиче, затова и избора на тези плочки е "впечатляващ", а и ако ги подредиш по този начин ... съвсем ще е като за една друга възрастова група. Е, важно е на теб да ти харесва.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-22 10:39 от ellia.
Re: РЕМОНТЪТ НА МОЯТА БАНЯ
18-02-2010 - 16:28:41
avatar
Quote
ellia
Е, важно е на теб ти харесва.

ИМЕННО smiling smiley .
cid
Re: РЕМОНТЪТ НА МОЯТА БАНЯ
23-02-2010 - 09:49:13
Аз съм със същия ъглов моноблок с вградено биде SEREL, купих си го от магазин Баня стил на Технополис в Младост 4, оказа се турски както и смесителите с марка ECA което малко ме притесни, но когато дойде време за монтаж майсторите ми казаха, че не го виждат за първи път и това са от най-качествените масивни месингови смесители се успокоих, само смесителя за душа тежи 4.7 кг. Моноблока ме изненада когато пуснахме водата за първи път и видях, че е от този тип при който има много дупки и водта отмива всичко само с 3л има капак със плавно спускане с две думи заслужава си парите.
Re: Търся майстор (Баня)
23-02-2010 - 14:04:28
avatar
Ми бях в Сико-то, под моста на Ботевградско шосе. Там имаше ъглови моноблокове, много зле изглеждащи и цената им беше над 400 лв. Всъщност от Сико-то си купих мивката (най-обикновенна - точно такава каквато търсех) и гранитогреса за коридора, който освен, че ми хареса на външен вид беше и намален (от 24-ри на 12 лв winking smiley ).

Иначе всичко останало за банята си го взех от м-н Керанова.
Ъгловият моноблок е същият като на снимката, само че си купих такъв без вградено биде. Разликата с/без биде бе само 10 лв. Но на мене биде не ми трябва.

Другата седмица идва камиона с плочките и нещата за банята.
Може би чак април ще почна ремонта (банята + коридора) поради финансови съображения. Но ще стане smiling smiley .



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:36 от Асусена.
Re: Търся майстор (Баня)
23-02-2010 - 16:59:50
Направих си ремонта най - после clap: Много се радвам всичко стана перфектно и точно както исках! Много съм доволна от майстора който бях наела, едни мой познати ми го препоръчлха и съм им много благодарна! Ако си търсите майстор - ТОВА Е ЧОВЕКЪТ изисках си дори и визитка ! Казва се Здрвако Омарев GSM: 0898629771 Работи със жена си, тя му помага за да довършителните неща . Много са разбрани и във екип са супер! Ако някой има нужда от майстор ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход