Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!

Публикувано от Асусена 
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
16-02-2010 - 11:16:27
avatar
Иво, в момента едно мое момче усвоява технологията "баня без плочки" eye popping smiley*xxx* Скоро ще мога да покажа на какво е способен. При тази технология няма ама никакви ограничения в дизайна на една баня и става много бързо. Учи се на обект в Банкя и смятам скоро да свърши, та да видим докъде сме стигнали...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
16-02-2010 - 11:24:50
Миналата година правих ремонт - таван на баня, мивки, тоалетни чинии, латекс на целия апартамент плюс "реновиране" на интериорните врати. Попаднах на един човек, дето си гледаше работата като хората. Доволен съм и то много - чисто, бързичко, евтинко. Ако имаш интерес ще ти дам тел на лични... Не съм го пробвал как лепи плочки, но начина по който си свърши работата беше напрво чудесен, така че едва ли ще се дъни с някакъв теракотsmiling smiley
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
16-02-2010 - 11:37:54
Quote
n.nikoloff
момче усвоява технологията "баня без плочки"...

Николооов, winking smiley winking smiley ами знаеш ли че у нас можем да си направим таратор без кисело мляко, когато ни свършат краставиците! хихихихихихи
Ще е интересно да покажеш - от щампован бетон ли? или с некви смоли?
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
16-02-2010 - 11:42:28
avatar
Неееее - няма бетон и смоли. Просто един продукт с друго предназначение може да се ползва и за това. Оцветен е в материал, а не повърхостно, правят се релефни растери по желание с различни цветове. Материала е еластичен и поема определено "движение в конструкцията". Не задържа мръсотии. Като материал не е скъп, но заради труда наистина се иска майстор, а не просто строителен работник-плочкаджия. winking smiley

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
16-02-2010 - 12:08:11
Понеже сме в темата за баня, само ще вметна. НИКОГА ТАПЕТИ ЗА БАНЯ. Тапетите можеха още да карат, ама лепилото - не. Хем че беше най-скъпото, което намерих. Иначе бяха много сладки - с едни делфинчета, но зор изкараха 2 години.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
17-02-2010 - 12:41:24
avatar
Сега ще кача малко снимки на банята.











Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:29 от Асусена.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
17-02-2010 - 12:51:41
avatar
Искам музика в банята. Като съм била в хотел и в банята им има музика *pardon*. Потърсих в нета някакво вградено радио или наистина не знам как му се вика, ама ми излязоха само някакви глупави малки радиа за баня. Някой има ли си на представа как се прави музика в банята, какво ми трябва, откъде да си поръчам. Каква е технологията???



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:32 от Асусена.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
17-02-2010 - 13:08:54
Ехееее, дано обещаеш накрая пуснеш снимки как се къпеш в извънземната баня :] за да я следиме темата с интерес!
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
17-02-2010 - 13:17:51
avatar
Тия снимки са за един друг сайт winking smiley .



Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:33 от Асусена.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
17-02-2010 - 20:34:07
Да
*ok*

_________________
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход