Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречиствателни станции за еднофамилни къщи

Публикувано от angijulay 
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
29-12-2013 - 11:34:39
По принцип, всички станции страдат от нередовно ползване. Разликата е само, че при малките проблемът е по-малък.Но пак си го има.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
14-07-2014 - 11:45:23
Здравейте, от дълги години използвам услугите на [pi-trade.com]. Доволен съм и мога да препоръчам фирмата на всеки един от вас. От време на време пускат интересни намаления за ремонт и монтаж на пречиствателни станции, на които си заслужава да се обърне внимание.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
22-08-2014 - 22:05:07
Намаления за ремонт?winking smiley
Че то за да има намаления за ремонти, значи има и ценоразпис за ремонти. Толкова често ли им се развалят станциите ? Това не е добра реклама според мен.*yes*
Много обичам когато някой с 1-2 поста се появи във форума и се прави на доволен клиент с цел да рекламира собствения си бизнес. Във форумите обаче това си е направо антиреклама!winking smiley
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
04-09-2015 - 19:28:07
Някой чувал ли е за тези?
[prechistvatelni-stancii.bg]

И въобще има ли доволни и от кои?
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
07-09-2015 - 14:22:18
Вече 5 години ползвам от тези [hg-sons.com] И ДА - доволен съм. Всъщност не знам да има недоволни от тях. Всичко останало са някакви компромисни решения, а дали и изобщо са решения*huh*
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
07-09-2015 - 15:23:54
Напълно съм съгласен с теб! И аз мисля така. Останалите са само да отбият номера smiling smiley

входни врати метални решетки пощенски кутии за входове
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
17-12-2015 - 23:18:01
здравейте,
някой може ли да изкаже мнение за анаеробна станция на graf .[www.graf-water.com] дали мога да поливам с тази вода,безвредна ли е и дали ще вони
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
06-01-2016 - 11:45:28
Анаеробните станции бързо натрупват утайка, която трябва често да се помпа с л....ка. , а помпането си е разход. Според мен е по-добре да се инвестира в нещо, което след това не генерира допълнителни разходи . Освен това съм чувал, че анаеробната технология си понамирисва / вероятно заради утайката дето се натрупва/ . Като се има предвид че пречиствателната станция е съоръжение, което се слага веднъж за десетилетия напред, е по-добре да се сложи нещо качествено, та дори да е малко по-скъпо.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
29-10-2017 - 19:40:31
Мога да подкрепя мнението на Краси 60.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
02-11-2017 - 12:27:51
Quote
krasi_60
Вече 5 години ползвам от тези [hg-sons.com] И ДА - доволен съм. Всъщност не знам да има недоволни от тях. Всичко останало са някакви компромисни решения, а дали и изобщо са решения*huh*

Да, абсолютно съм съгласен и аз с горните мнения. От опит знам, че това са единствените съоръжения от този тип, които не създават проблеми и си заслужават парите. За съжаление много хора, които не са наясно се лъжат по по-евтиното и после за да поправят грешката им излиза двойно по-скъпо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход