Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Павета

Публикувано от Pitasht 
Re: Павета
10-02-2010 - 10:10:57
avatar
Quote
Pitasht
Ами щеше ми се да е с павета, защото с два цвята павета примерно могат да се получат интересни шарки, а и с тях също мога да направя различни форми. Бетоновата основа не е проблем, в смисъл че е равна и съм и придал наклон, като е правех преди няколко години.
n.nikoloff какви са тези плочи, можеш ли да ми дадеш повече информация, снимка или наименование къде да ги търся, за да добия по добра представа?

Нещо от сорта - [www.doma.bg]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Павета
10-02-2010 - 14:40:44
Ivel ако не ти представлява трудност качи снимки. Иначе цена от порядъка на 10 стотинки за брой паве е много добра, въпроса е там, че Ловеч е доста далече, на мен ми трябват за Царево(по южното черноморие). Трябва да потърся из района дали се предлагат и на какви цени, че ако са от далече, транспорта много скъпо ще ми излезе.
n.nikoloff това което си го показал е супер, но 54 лв за квадрат ми се стува адски много. Тези гранитни плочи за които говореше на каква цена са?
Re: Павета
10-02-2010 - 16:10:16
avatar
Нямам предства, даже и фирмата доставчик не я знам. Бая търсих по нета, ама не намерих нещо подобно, макар, че според мен такива артикули имат всички гранитаджийски фирми - просто не ги рекламират. Ще трябва да позвъниш тук-там по телефона..... Точно като паве, напр 8/8/8 см, само че в случая 8/8/3 см . имаха и гладки, имаха и грапави и се слагаха фигуративно едни спрямо други... Звънни в ДЕКОР - едни от най-големите - може и да ти дадат повече инфо...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Павета
10-02-2010 - 21:05:02
Предполагам, че повечето фирми за бетонови изделия правят и бетонови павета. Сещам се за една фирма в Асеновград - там съм снимал точно такива цветни пана за под от павета. Дина Комерс беше, но в нета откривам само за предишната им електрикова дейност. Със сигурност и в Бургас има някой, който да прави такива.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход