Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 17:25:09
avatar
приготви си 200 000 долара и ще ти продам машинките със цялото оборудване

човекът не е патентовал двустранните огради, че да му плащаш, а начин и форми за изработката им, които едва ли би искал да платиш ...

ти да не би да имаш и двустранни , че нещо не съм ги виждал *write*
(говорим за двустранни, които са направени като такива, а не за две отделни, които се слагат заедно с гръб една към друга


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-09 17:27 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 18:32:22
avatar
Quote
rockwall
приготви си 200 000 долара и ще ти продам машинките със цялото оборудване
Ако имах 200 000 долара мислиш ли че на тия години ще бъркам бетон?

ти да не би да имаш и двустранни , че нещо не съм ги виждал *write*
(говорим за двустранни, които са направени като такива, а не за две отделни, които се слагат заедно с гръб една към друга[/size]
Приготвил съм един калъп за проба ама още е лошо времето



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-09 18:33 от complast.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 21:59:16
Quote
rockwall
Quote
Petar
Аз например навсякъде цоклите и зимната градина сложих гранитогрес.
Като му удариш и един хубав лак и става красиво като по списанията. smiling smiley

не разбрах защо си лакирал гранитогрес ????*black eye*

Определено изглежда по-добре отколкото нелакирано. А и лака на Левис дето ползвах е супер, много съм доволен, чудесна покривна способност. С него лакирах и клинкерното си стълбище.
И това за зимната където не е задължително, за цоклите навън пък си е направо аксиома.
Има още за довършване, притеснява ме после фугирването обаче, понеже е доста трудно с този релефен грес. А и ми се струва
че по доброто решение е не фугираща смес (ще се напука след време мисля) , а съответен силикон способен да поема температурните разширения.

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 22:15:03
avatar
каква беше цената на този гранитогрес, че днес бях в такъв магазин в Пловдив

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 22:39:37
Някъде към 28 лв/м2 беше, испански. Не съм в къщи сега да проверя името. Аз и доста взех-към 90м2, бях си слагал преди време на комина до камината, много ме кефеше визията - та дай и зимната и цоклите...те така.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-03-2011 - 23:32:36
Има си фугиращи смеси за външно.Повечето циментови не стават за това-трябва да е някаква много качествена.Тия евтините,дето са масови,гаранция че няма да издържат.Има и на епоксидна основа,които обратно-повечето от тях са си разработени специално за външни фуги.Ако се купува материал от реномиран производител и се чете кое за какво е,вероятноста да се появи проблем е почти никаква.Силиконът изобщо не е чак толкова универсален пълнител.Нанася се лесно и за това всички с него работят.Но и рискът е най-голям -пазарът е заринат с боклуци,отделно няма толкова голям избор на цветове.Тъпо е да се набутат някакви пари в качествен гранитогрес и накрая цялата работа да се оплеска заради няколко лева икономия от фуга.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-03-2011 - 07:48:33
Quote
salvador
Има си фугиращи смеси за външно.Повечето циментови не стават за това-трябва да е някаква много качествена.Тия евтините,дето са масови,гаранция че няма да издържат.Има и на епоксидна основа,които обратно-повечето от тях са си разработени специално за външни фуги.Ако се купува материал от реномиран производител и се чете кое за какво е,вероятноста да се появи проблем е почти никаква..

salvador нещо по конкретно да препоръчаш като вид, марка ?
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-03-2011 - 12:31:53
gogol е човекът с химията тука.100% имат нещо подходящо.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-03-2011 - 15:37:48
Гоголе, де се изгуби бе smiling smiley
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-03-2011 - 12:32:18
Айде от мене да мине, ще Ви улесня малко
Долу съм дал 4 продукта на силиконова основа, 1 бутумен и 1 полиуретанов, които смятам че са подходящи за запълване на външни цокълни фуги.

Вие кое бихте избрали ?

[junakastore.com]

[junakastore.com]

[junakastore.com]

[junakastore.com]


[junakastore.com]

[junakastore.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход