Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-07-2010 - 18:58:57
avatar
и аз това казах, но от снимката не се вижда релефа, така че не е ясно дали и това не е проблем

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-07-2010 - 00:01:59




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-10 00:03 от Nasko.Stoykov.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-07-2010 - 00:05:49
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-07-2010 - 00:07:46




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-10 00:08 от Nasko.Stoykov.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-07-2010 - 00:20:34
Това е картината, но проекта отпада. Чорбаджията държи да се зида около комина, но аз не се наемам. Аз лично не бих боядисвал тухлите. Текстурата ще си остане същата. По-скоро бих го облицовал с камък имитиращ суха зидария с дървен пояс през 1.5 метра.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-07-2010 - 07:21:11
Quote
Nasko.Stoykov
Това е картината, но проекта отпада. Чорбаджията държи да се зида около комина, но аз не се наемам. Аз лично не бих боядисвал тухлите. Текстурата ще си остане същата. По-скоро бих го облицовал с камък имитиращ суха зидария с дървен пояс през 1.5 метра.

Г-н Stoykov!
Ще си позволя с няколко думи да изразя впечатленията си! Очевидно при това огромно вътрешно пространство идеята е да се даде усещане за контакт с външната среда или природата,което е лайт-мотива на решението на интериора-двете срещуположни изцяло остъклени стени,като вътрешните елементи би следвало да подпомагат водещата линия. В този смисъл огромния и масивен комин трябва да бъде хармонично допълнение а не акцент и първоначално правилно е декориран с меки,минорни тонове.Така се вписва недразнещо в средата и не пречи на играта на светлината и цветовете на лайт-мотива! Ако това се промени с нова облицовка ще стане силен акцент и център на вътрешното оформление и колкото и красиво да е направен бързо ще стане досада на постоянните обитатели.Ще има визията на музеен експонат на коминното творчество!Със сигурност това вече е станало и затова чорбаджията е решил да го преоблицова и ако го центрира този път още по-ярко ще си му е постоянен трън в окото!Само споделям впечатление-нищо не съветвам!Поздрави!*drink1*
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
10-07-2010 - 10:45:46
avatar
на първата снимка изглеждаше сив, но така отблизо е в друг цвят.

май и аз подкрепям Фло, че коминът си е много добре, но решенията ги взима друг и ако искат ще го бетонират и боядисат в цикламено.
Грунд и облицовка (естествена или изкуствена) е по-добър вариант от зидане - не че им липсва място, но все пак ми се струва ненужно

тази къща в коя страна се намира ????

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-10 10:48 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
11-07-2010 - 00:38:31
Прекръстете ме на "Тома Неверни", но толкова идеално прави тухли за зидане не съм виждал. Грозното за мен в цялата история е самата камина. И с конкурс няма как да е по-грозна. Чудя се защо ли е постановката....

P.S. Ако наистина някой мисли, че има такива единички - кажете къде ги правят!
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-07-2010 - 19:20:15
avatar
Quote
bulhomes
Прекръстете ме на "Тома Неверни", но толкова идеално прави тухли за зидане не съм виждал. Грозното за мен в цялата история е самата камина. И с конкурс няма как да е по-грозна. Чудя се защо ли е постановката....

P.S. Ако наистина някой мисли, че има такива единички - кажете къде ги правят!

и на мен ми се сториха съвсем ОК тухлите и затова питам къде е къщата ...
с такава къща не е задължително материалите да са БГ - може да са внесли цялата къща на части ...знае ли човек

а в края на краищата щом планът отпада няма какво толкова да се чудим (ама си е интересно де)

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

LKK
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
12-07-2010 - 19:44:06
Коминът си е супер, така както си е в момента. Ако се търси арт ефект може да се боядиса в бяло, но трябва да се пипне и останалато част от интериора.. Плочките пред горивната камера са отвратителни и трябва да се сменят във всички случаи. В никакъв случай да не се лепи допълнителна облицовка по комина, защото ще падне от температурните разлики.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход