Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
12-01-2010 - 17:34:25
Здравейте!

Предстои ми да правя сериозен ремонт на кухнята вкъщи-смяна на дограма, къртене, смяна на плочки, изграждане на стени и какво ли още не. Моля, препоръчайте ми майстор, който на добра цена може да се справи с всичко това. smiling smiley
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
12-01-2010 - 17:37:54
avatar
*huh* Кой град понеда кажете. За район не си и помисляме....:ami:

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
12-01-2010 - 17:40:07
Както ми каза една жена на рецепция в хотел - ясно, че сте от София, само софиянци не споменават от кой град са , а за адрес дават улица и номер. Бас ловя, че става въпрос за София в случая.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
12-01-2010 - 17:51:01
avatar
Quote
4ovek
Както ми каза една жена на рецепция в хотел - ясно, че сте от София, само софиянци не споменават от кой град са , а за адрес дават улица и номер. Бас ловя, че става въпрос за София в случая.

:}

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
13-01-2010 - 12:43:42
София.*ok*
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
14-01-2010 - 21:46:14
Мога да ти препоръчам две момчета, който завършиха моя апартамент преди десетина дни. На мен също ми бяха препоръчани и не съжалявам че ги наех. Ремонта беше на целия апартамент. Като казвам ремонт, не просто ремонт, вътре беше неутронна бомба паднала. Състоеше се от почиствене на стени от стари тапети, шпакловане на стените, шкурене, боядисване, къртиха плочки и стар паркет, направиха ми преградни стени от гипскартон, тавана също го направиха със гипскартон и скрито осветление и лунички, редиха ми гранитогрес, паркет и фаянс и теракот в банята. Смениха дограмата, като те си отговаряха за демонтирането на старата и монтирането на новата, направиха ми и алуминиево плъзгане в банята. Всичко това приключи за около месец. Всичко си правеха двамата, съветваха ме и много голямо за мен улеснение беше че те пазаруваха с отстъпки и не ми товареха цената. Докато работеха в жилището им бях оставила ключове /такава ни беше уговорката/ за да не се ангажирам кога ще отворя и кога да отида да заключа. Цените си уговаряхме за всяко нещо отделно, като към края вече ми даваха доста ниски цени. Качеството им на работа е доста високо. Ако те интересува пиши ще ти дам координати за връзка с тях. Сега отново ще ги търся за ремонт на баня и смяна на дограма за къщата на село.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
14-01-2010 - 23:46:00
avatar
Quote
dovolna
Мога да ти препоръчам две момчета, който завършиха моя апартамент преди десетина дни. На мен също ми бяха препоръчани и не съжалявам че ги наех. Ремонта беше на целия апартамент. Като казвам ремонт, не просто ремонт, вътре беше неутронна бомба паднала. Състоеше се от почиствене на стени от стари тапети, шпакловане на стените, шкурене, боядисване, къртиха плочки и стар паркет, направиха ми преградни стени от гипскартон, тавана също го направиха със гипскартон и скрито осветление и лунички, редиха ми гранитогрес, паркет и фаянс и теракот в банята. Смениха дограмата, като те си отговаряха за демонтирането на старата и монтирането на новата, направиха ми и алуминиево плъзгане в банята. Всичко това приключи за около месец. Всичко си правеха двамата, съветваха ме и много голямо за мен улеснение беше че те пазаруваха с отстъпки и не ми товареха цената. Докато работеха в жилището им бях оставила ключове /такава ни беше уговорката/ за да не се ангажирам кога ще отворя и кога да отида да заключа. Цените си уговаряхме за всяко нещо отделно, като към края вече ми даваха доста ниски цени. Качеството им на работа е доста високо. Ако те интересува пиши ще ти дам координати за връзка с тях. Сега отново ще ги търся за ремонт на баня и смяна на дограма за къщата на село.
:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:} неам думи!!!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
20-01-2010 - 19:37:43
Ако желаете ми се обадете или пишете на лични да мина да видя за какво става въпрос.А плочките на пода ли са или на стената.Защото ако са на стената и тя е обща със стената н банята е добре е да си смените и тръбите на банята.Но най добре е на място да се види.Или качете снимки.

Вик услуги,ремонт на бани,фаянс и теракота 0887737270
[rumen1972.snimka.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-20 19:38 от Rumen Iankov.
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
24-01-2010 - 17:13:20
На мъжа ми офиса го ремонтира някакво момче и остана доволен като се има предвид че мага ми е доста капризен за повечето неща.Това трябва да е телефона 0897 707 795 беше отдавна преди година .
Re: Ремонт на кухня-препоръчайте майстор
30-01-2010 - 17:29:14
здрасти.
Ние се нанесохме преди два месеца в апартамента на родителите на мъжа ми.Супер дупка бешеЧакаме бебе и бързахме да го оправим.Нашите майстори ми ги препоръча една колежка.Имат си сайт ако те интересува.Супер свестни излязоха ,а и не са цигани. Сори ако звучи дискриминационно,но за нас това беше важно.Ето изрових сайта от гугъл- www.glstil.hit.bg
Обаче обади им се предварително,защото се доста заети и се чака ред
успех с ремонта
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход