Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Snimka
Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се качват снимки във форума

Публикувано от bulhomes 
Как се качват снимки във форума
29-10-2009 - 12:11:40
Качвате снимката някъде в интернет. Трябва Ви адреса и. Ако не го знаете кликвате върху нея с десен бутон и обикновено най-долу е "Properties" или "Свойства". В показания прозорец копирате написаното срещу Adress (URL) както е показано:

Връщате се в поста си и кликвате върху "Картинка". Най-вероятно няма да стане от първия път, защото по подразбиране на Internet Explorer са му блокирани изскачащите прозорци. Трябва да ги разблокирате, като кликнете на двете места в указания ред:

Позиционирате маркера в поста си където искате да е снимката и пак натискате "Картинка" и вече трябва да Ви се покаже това:

Пействате, ОК и готово. Когато пишете поста си няма да я видите, но при "преглед" се вижда.

Същото естествено може да направите директно и със снимка от друг сайт - копирате адреса и и по показания по-горе начин я пействате в поста си.

Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-12-02 08:16 от bulhomes.
Re: Как се качват снимки
29-10-2009 - 13:18:03
При модзила файрфокс десния бутон върху снимката дава възможност да се извърши директно 'copy image location'. После в текста на поста във форума се пише а на мястото на многоточието се пейства копирания линк. Много по-лесно и бързо е.
Една от основните причини да мина от ИЕ на файърфокс беше именно тази - може да се копира директно линкът на картинката.
Re: Как се качват снимки
29-10-2009 - 20:36:52
благодарско!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *ok*
Re: Как се качват снимки във форума
15-01-2010 - 08:16:46
Прочетох внимателно обяснението за качване на снимки но при мен нещо не става имали друг начин за качване на снимки на форума.
15-01-2010 - 16:32:51
Аз поне не знам. Какво не става при теб?
15-01-2010 - 17:03:18
Ами например как да кача снимка или файл от компютъра.
15-01-2010 - 19:43:59
MASTERCAM
Ами например как да кача снимка или файл от компютъра.

Ще трябва пак да прочетеш ПЪРВОТО ИЗРЕЧЕНИЕ в тази страница.
15-01-2010 - 21:51:19
Правилно. В този форум няма как директно да качвате снимките си. Трябва да ги качите на друго място и тук слагате само линк към тях. Ако толкова не можеш да се оправиш - прати ми ги на zezo@abv.bg - ще ти ги кача някъде.
15-01-2010 - 22:08:37
[www.sunnyhome-bg.ru]

Здравейте,пробвам начина за качване на снимки на Zrfv.

Става,но се изписва линка,а не се показва директно снимката.
16-01-2010 - 13:37:56
regataco
Здравейте,пробвам начина за качване на снимки на Zrfv.
Става,но се изписва линка,а не се показва директно снимката.

Това май ставаше с Мозила преди да променят дизайна на форума. Сега и при мен не ще.
Сигурното е да пействаш в прозореца, който се отваря от иконката
При мен е в средата на менюта над полето за писане.

И като вече се каза КОПИРА СЕ/ПЕЙСТВА СЕ АДРЕСА НА ИЗОБРАЖЕНИЕТО (при теб е правилно - само пейстът не е).
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход