Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

С какво сте си/или ще си покриете покрива ?

Публикувано от teo 
Наближава времето да мисля и с какво да бъде изпълнен покрива на бъдещата еднофамилна къща. Проектантите препоръчват керемиди, казват може и битумни керемиди, но в крайна сметка все още не съм се спрял на вида покрив. Във тази връзка какви са вашите съвети или впечатления и кое е най-оптималното и добро решение при съотношение цена-качество-естетика и издръжливост. И какво ви е мнението за металните керемиди с посипка ?

Благодаря предварително !
AZ SAM PROF.MAISTOR NA POKRIVI.RABOTIA V KV.SIMEONOVO.AKO IMATE SVOBODNO VREME,ELATE DA VI POKAGA NIAKOLKO POKRIVA,KOITO LICHO AZ SAM GI PRAVIL,NE MOGA DA VI OBIASNIA SEGA,KOE E NAI DOBRO ZA VASIA POKRIV BAZ DA ZNAM SAMIA MU VID,SAMIA NAKLON,KAK GO ISKATE-BEZ DA IMA PODPIRACHKI,ZASTOTO AZ GI PRAVIA SAS KLESTI.AKO GELAETE DA SE VIDIM ,OBADATA MI SE NA GSM-0898316019
Ок' Велко. Записвам си телефона и като окончателно излезат чертежите (трябва да е идната седмица, най-късно другата) може да се чуем и видя работата ти и да поговорим.
Поздрави.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход