Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за изолация....

Публикувано от gogol 
Re: Въпрос за изолация....
11-10-2009 - 00:18:38
На мен ми се гнездят едни подозрения,че тоя хотел все пак не тече отвсякъде.Каква е вероятноста да тече максимум от две,три места или дори от едно,а водата,влязла веднъж по фугите,вече да си търси път надолу и...където излезе?
Преди време бях писал за термографията...няма ли там в района някой с такова оборудване...ще си спестите много,ама много труд и вероятно много пари ако проблема е локализирн само на едно място.
Re: Въпрос за изолация....
11-10-2009 - 21:44:32
avatar
И аз така си мислех докато не слязох във всички стаи отдолу по време на дъжд....
Логично е да не тече отвсякъде,но фибрана е лепен на кюфтета и отдолу се образува "Варненско езеро"....
Ех ако имах тази камерка....,но и тя доста лев струва..... *yes*

Чест и почитание
Re: Въпрос за изолация....
12-10-2009 - 00:28:20
Цифри са страшни.То горна граница няма,ниския клас е към 5-6 хил $.В БГ сигурно са още по-скъпи.
Re: Въпрос за изолация....
12-10-2009 - 20:55:47
avatar
Зная,ама кризааааа...... :cry:

Чест и почитание
Re: Въпрос за изолация....
13-10-2009 - 02:01:52
ултразвуков дефектоскоп е може би един от способите!Тази фирма има и методи за определяне на дефектите при бетона!Безразрушително! Но би трябвало да няма ограничени цепнатини,а много цепнатини и при плочата и при щампования бетон,защото има почти сигурно редица технологични пропуски при изготвянето им!
Re: Въпрос за изолация....
13-10-2009 - 08:48:54
avatar
Фло с оня уред директно виждаш пътя на водата.Това тук не знам как ще се прилага.... *yes*

Чест и почитание
Re: Въпрос за изолация....
13-10-2009 - 11:44:14
С ултразвук се гледат арматури предимно.Виждаш металната решетка в бетона както си е,анкерирания и т.н.Но водата с ултразвук няма как да се покаже...Слоя който може да се сканира с ултразвук е около 5-6 см.
Re: Въпрос за изолация....
13-10-2009 - 19:04:07
avatar
*yes* *yes* *yes*

Чест и почитание
Re: Въпрос за изолация....
01-11-2009 - 22:31:24
Гоголе, докъде стигна?
Re: Въпрос за изолация....
01-11-2009 - 22:56:43
avatar
Почнах едната част с битум,нататък шефката не ще поради това ,че фейса не е добър за гледане,а още един щампован бетон би и дошъл много.....
Кофтито е че сложихме СБС на -20С ,а още и 1 лев не сме получили....
Нещо е гявол жената,ама ще видим.....

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход