Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Novo jilishte s idealni chasti ili stara tuhla bez?

Публикувано от ivanov 
Ivanov
Re: Novo jilishte s idealni chasti ili stara tuhla bez?
20-04-2006 - 20:07:53
S parite kote mislia da vzema nesto v Mladost,no puk ot druga strana imota mi na Zaimov e top,niama nito edno drugo takova predlagane v imotite.A puk e i purva linia v parka,a v doktorskata gradina i park po-maluk,a vse pak i moia apartament na Zaimov e na 200 metra ot Doktorkata.I vse pak,kato unukalen imot,da ne se okaje che go prodavam,a tam cenite se kachat(tui kato chujdenec niama da otide v Mladost primerno)i az zagubia mnogo ot tova,kakto i 4ovek predpoloji?
Re: Novo jilishte s idealni chasti ili stara tuhla bez?
21-04-2006 - 09:08:36
Иванов ти не обясни защо ти е да продаваш апартамента? Ако имаш нужда от пари, които ще умножаваш - продавай бързо. Ако ти е за да купуваш друг имот - направо се откажи.
Re: Novo jilishte s idealni chasti ili stara tuhla bez?
21-04-2006 - 10:04:26
4ovek,

Обяснил е Ivanov - иска да купи в ново в Младост с парите, ама се терзае от мисълта да не се мине smiling smiley
Re: Novo jilishte s idealni chasti ili stara tuhla bez?
21-04-2006 - 10:19:28
Ivanov, i az kupih v Mladost, no si go izbrah mnogo vnimatelno i sam ubedena che napravih dobra sdelka i ne sazhaliavam. V Mladost tsenite sashto shte se vdigat , osobenno v Mladost 1 i 2 kogato se pusne metroto. A i novoto si e novo, moia apartament imashe nuzhda ot osnoven remont - trabi, el, dogrami i ne znam dali badeshto pokachvane na tsenite v raiona shteshe da mi pokrie takava investitsia (da ostavim, che niamah vazmozhnost da se zanimavam).
Taka che ti si obikaliai, tarsi si v Mladost i ako neshto naistina ti haresa i pretsenish che si struva togava prodavai.

Tinki, zashto ne mi otvaria prevodachkata, deto mi ia prati? Bi li mi dal nanovo link, molia?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход