Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?

Публикувано от ivoo 
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
19-06-2013 - 14:43:26
Следя форума от доста време насам и понеже ми предстои смяна на дограма искам да ми помогнете с избора на фирма.

Искам да взема четирикамерен профил KMG видях една оферта в нета, фирмата се казва Master Plastik и дават промоции.

Бихте ли ми казали някои купувал ли е дограма от тях и може ли да ми даде по-подробна информация. Доколкото виждам цените са доста добри.

Също се интересувам и от петкамерните профили на Aluplast, кажете какво мислите по въпроса.

Благодаря предварително.

Д-р Митев.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
21-06-2013 - 17:47:12
@ д-р Митев, 5к Алупласт е въжможно най-добрият избор който можете да направите

Дограми Джорд - очите на Вашия дом
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
12-08-2013 - 10:45:44
Здравейте, преди да сложа дограма изчетох какво ли не в интернет. Останах очарован от информацията, която намерих в сайта на фирма „Пласт Маркет“. Имаше обяснения за всичките различни стойности и качества, които има всеки един PVC профил притежава. Това донякъде ме улесни в избора, реших да си сложа 6 камерен профил “Rehau Geneo” изчетох доста за този профил и ми хареса, наистина не е най-евтиното решение, но когато се прави инвестиция в дограмата – според мен си заслужава парите, комбинирах го със стъклопакет 4-ри сезона.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
23-11-2013 - 19:05:44
Освен дограмата сменихме ВРАТИТЕ И ОСТАНАХМЕ ДОВОЛНИ МОНТАЖА СЕ ИЗВЪРШИ експресно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-11-23 19:07 от itan.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
19-02-2014 - 15:27:16
Здравейте и от мен! И аз минах по същият път като вас в търсене на фирма и с каква дограма да подменя старите ми прозорци. Информирах се много, изчетох характеристиката на профилите и се спрях на профил Рехау и стъклопакет бяло/четири сезона. Ходих по много фирми на някой места се бяха побъркали от цени, но накрая намерих една фирма, която ми даде добра цена и съответно се спрях на тях. Фирмата се казва Z PLAST и офиса им се намира в гр. София на бул. "Сливница" . Изключително съм доволна и ги препоръчвам. Ето това е и техният сайт:[zplastdograma.com]
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
21-02-2014 - 16:34:39
здравейте, за мен не е чак толкова важна дограмата (е да не духа де). по-важно е да си сложите 3 слоен стъклопакет. иначе все се получава конвекция и "духа".

моите 2 ст
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
16-03-2014 - 18:32:20
Вижте незнам от каде сте, понеже съм от град близо до Пловдив и съм чувала доста хубави неща за една фирма която да ви препоръчам по скоро да ви дам линк за да прецените но незнам дали да го направя понеже незнам как да пиша на модератор или админ да попитам дали е позволено ! Но све пак ще дам линк без да споменавам името за да не излезе като реклама [bash-maistora.com]
Моля ако някой от тях види отговора Да ми пише за да знам дали е позволено
Благодаря, Предварително



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-03-16 19:00 от tani4ka_kirimova.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
27-05-2014 - 10:55:33
Здравейте, наскоро си смених дограмата сложих немски профил на Gealan с троен енергоспестяващ стъклопакет с Ка и Мултифункционално стъкло, ефекта е поразителен. Аз съм от гр. Плевен и се обърнах към фирма Милкана ООД, невероятни професионалисти, всичко е на много високо ниво. Препоръчвам фирма Милкана на всички, на които им предстои смяна на дограма.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
10-02-2015 - 11:18:16
Значи... Гледам, гледам и направо не мога да повярвам. Някъде видях, че някой беше коментирал Ролпласт, само да кажа, че в случая изобщо не става за качествени профили. Само ще ви кажа, че се правят от рециклирана дограма, от там нататък сами си правете извода.
Преди 12 години правихме основен ремонт на дограмите вкъщи, всичките ги сменихме. И решихме да се възползваме от една фирма- Нео-фит. Лично аз съм много доволна:
1. От начина на работа на момчетата.
2. От качествената услуга.
3. Получих добра консултация какво да избера и какво е най-подходящи.

12 години минаха, дограмата не е мръднала, нямам нито проблеми с отварянето (най-честият проблем), нито се е раздула, нищо не е мръднало. Просто изключително много си заслужава. winking smiley
Успех!
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
12-02-2015 - 11:43:49
Здравейте казвам се Ваня Петрова, ние си сложихме български профил Профилинк с шест камерено крило заоблено крило и със троен стъклопакет. Апартамента ни се намира в Лозенец, тухла е.
Фирмата която го изработи и монтира се казва Профил груп.
Цените им бяха добри в сравнение с другите оферти изключително коректни са, показахме им други оферти пак за Профилинк,
оказа се, че некоректни фирми оферират рециклиран профил, като спестяват явната информацията че е такъв.
Добре, че ни отвориха очите.
Имах проблем с надрана дръжка, която смениха в рамките на три дни, е монтажниците малко закъсняха, но си свършиха добре работата, прозорците се затварят по добре от хладилника :-)
Очаквах да има много разкъртване и прахоляк, четох в нета че при тухлата имало големи дупки после, но работиха много чисто.
Поръчах от тях и врати, като ги монтират пак ще пиша.
Браво Профил Груп!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход