Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ламиниран паркет

Публикувано от Jeri 
Re: Ламиниран паркет
15-11-2011 - 00:05:53
Quote
elpigroup
Laminiranija Joe Написал:
-------------------------------------------------------
И такова животно като ИЗГОДЕН ламинат няма .... качествения ламинат си е скъп в цял свят, а тва тук , което продават са китайски булшети на ниски цени, а качеството е съответно на цената!

Има и качествени ламинати, които са на добра цена.Аз познавам и съм работил с всички ламинати, които се предлагат.Въз основа на това съм отбрал само най-качественото и Ви го предлагам на [laminat-sofia.com] Разгледайте има над 350 декора.
Re: Ламиниран паркет
29-11-2011 - 12:35:32
мит и легенди са неколкократното разглобяване и сглобяване на ламинирани паркети.
някой пробвал ли е това упражнение на ламинат стоял в стая 3 години ???
а тук китайски ламинати има само няколко декора -което пак е мит/не е изгодно да се внася ламинат от китай ,много по изгодно е от полша, чехия и близко европейски страни заради ниската себестойност и скъпия транспорт от китай.
а дали ламината е изгодна настилка това е въпрос на вкус и цвят ,както и на комфорт-
поздрави въпреки че темата е доста стара чак помухлясала но не се стърпях smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход