Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ламиниран паркет

Публикувано от Jeri 
Jeri
Ламиниран паркет
11-04-2006 - 09:33:29



Здравейте,


Някой може ли да ми каже от каде да си купя изгодно ламиниран паркет. Пообикалях и останах изненадана от факта, че на повечето места ламината е на цената на естествения паркет, което е неоправдано според мен.
Вероято сте обсъждали тази тема, но се надявам тези от вас които скоро са се сблъскали с това да споделят опит :] с мен.

Благодаря................ smoking smiley
Re: Ламиниран паркет
11-04-2006 - 09:50:37
На цената на естествения паркет?? И къде има естествен паркет за 20-на лв. на м2? confused smiley
Jeri
Re: Ламиниран паркет
11-04-2006 - 10:15:03



В Практис има добър дъбов паркет за 25 лв. кв. :]
Re: Ламиниран паркет
11-04-2006 - 10:16:57
A laminata e dazhe 15-25 lv s postavianeto! Taka che e po-evtin, praktichen, lesno se maha i podmenia pri nuzhda, po-lesno se poddarzha.
Re: Ламиниран паркет
11-04-2006 - 10:18:06
Средния клас ламинат излиза 20лв. на кв.м. с полагането и первазите. Така, че разликата в цената е около 50%, а не е на една цена.
Re: Ламиниран паркет
11-04-2006 - 10:19:46
Като добавиш монтаж, циклене, лакиране няколко ръце отиваш на 60-70 лв поне. А потенциалните проблеми ако се окаже недостатъчно сух? При тази цена кой знае що за паркет е.
Laminiranija Joe
Re: Ламиниран паркет
27-04-2006 - 18:22:03
Чувал ли е някой за системата на монтаж "двоен клик" при ламинирани паркети? Каква е разликата между двоен клик и масовия клик, който се предлага по магазините? Можете ли да ми препоръчате от къде да си купя?
Re: Ламиниран паркет
29-04-2006 - 17:23:03


Информация за най-изгодния ламиниран паркет за момента,
както и всякаква друга информация може да се получи на безплатния телефон
0800 - 11 6 11.
Спас
Re: Ламиниран паркет
09-06-2008 - 22:15:14
Паркет-стил: подовият стил във Вашия дом и офис

Ако имате проблем с вашия стар паркет и искате отново да му вдъхнете живот или сте взели решение Вашето подово покритие да е от паркет, то ние извършваме комплексни паркетни услуги: редене, циклене, лакиране на масивен паркет, дюшеме и ламинат. За повече информация посетете нашия сайт: Паркет-стил
Re: Ламиниран паркет
10-06-2008 - 00:49:01
Laminiranija Joe Написал:
-------------------------------------------------------
> Чувал ли е някой за системата на монтаж "двоен
> клик" при ламинирани паркети? Каква е разликата
> между двоен клик и масовия клик, който се предлага
> по магазините? Можете ли да ми препоръчате от къде
> да си купя?


обикновенния ламинат може да бъде разглобяван до около 3 пъти без да се деформира сглобката а двойния клик позволява просто повечо пъти да бъде разглобяван!

И такова животно като ИЗГОДЕН ламинат няма .... качествения ламинат си е скъп в цял свят, а тва тук , което продават са китайски булшети на ниски цени, а качеството е съответно на цената!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход