Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
26-07-2010 - 19:10:33
Бихте ли споделили, от къде мога да купя нови калъпи за тротоарни полочи?
Re: Тротоарни плочи - рецепта
27-07-2010 - 18:55:21
avatar
Quote
zekor
Бихте ли споделили, от къде мога да купя нови калъпи за тротоарни полочи?

бунай панагюрище

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Тротоарни плочи - рецепта
27-07-2010 - 19:58:10
200 години за да избиеш по-малко от 1000 лв разлика в цената между 10 и 20 см?
Т.е. спестяваме 5 лв на година според теб?
Re: Тротоарни плочи - рецепта
28-07-2010 - 14:04:04
Обадих им се, но нямат калъпи 40/40/5 от видовете от които искам да произвеждам. Звънях и на "Формтрейдинг" но имали само втора употреба. Някак си не ми се вярва в цяла България да не мога да намеря нови калъпи.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
28-07-2010 - 18:10:02
avatar
нищо не ме учудва вече

търси по-настървено

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Тротоарни плочи - рецепта
05-08-2010 - 20:06:00
Колега Zekor ,мога да ти помогна но - незнам какво тарсиш!А,и незнам дали ще ти дадат в малки количества!Аз от скоро се занимавам с това и правя плочки за себе си!Купих си от 3 модела но по 200 броя!незнам на теб колко ти трябват!Ако искаш пиши ми на скаипа neno.penchev
Re: Тротоарни плочи - рецепта
05-08-2010 - 20:17:30
Фло,къде се изгуби?Как вървят нещата при теб?Аз натискам здраво с плочките!Вече и паркинга си завършвам!Трябва да видиш как е станал!Естественно благодарение и на теб!!!!!!!!!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
05-08-2010 - 20:39:53
Quote
neno.penchev
Фло,къде се изгуби?Как вървят нещата при теб?Аз натискам здраво с плочките!Вече и паркинга си завършвам!Трябва да видиш как е станал!Естественно благодарение и на теб!!!!!!!!!

Приятелю, да не те обезкуражавам, ама истинският резултат от упражненията ти може да се прецени едва след поне пет години. Ако тогава още не си се ухапал по ентусиазирания задник - значи си успял!
Сега е още рано за прекомерни радости....
winking smiley
Re: Тротоарни плочи - рецепта
05-08-2010 - 21:06:15
Quote
neno.penchev
Фло,къде се изгуби?Как вървят нещата при теб?Аз натискам здраво с плочките!Вече и паркинга си завършвам!Трябва да видиш как е станал!Естественно благодарение и на теб!!!!!!!!!

*drink2*Карам я на мохито в тези горещини и чакам захлаждане да мятам бетона!Много се радвам за твоя успех!Не му се връзвай на колегата ivorad за петте години,и той не знае какво иска да каже! Личи му,че се двоуми още от коя страна се хваща лопатата:]*drink2*
Re: Тротоарни плочи - рецепта
06-08-2010 - 16:43:58
avatar
:}

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход