Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
27-05-2012 - 10:47:55
Той Сахиба си е агент провокатор....подкопава вярата в новите технологии smiling smiley))
Re: Тротоарни плочи - рецепта
27-05-2012 - 16:34:21
avatar
Quote
salvador
Той Сахиба си е агент провокатор....подкопава вярата в новите технологии smiling smiley))
Е, какви нови технологии, като той си забърква долнокачествените смеси в мазето! И аз като него мога да обикалям по дърводелци, да събирам престояли трици, после да ги мешам с долнокачествения евтин турски цимент съдържащ хром 6 или в циментовите смеси рони евтини стиропори отново с азиатски произход, добавя калциев хлорид с изтекъл срок на годност, нисък клас ковенционални добавки за намаляване на водното съдържание и други шмекерии.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
29-05-2012 - 00:53:11
Сахиб.
1.Дърво бетона- АРБОЛИД се получава и то много успешно по рецептата на ФЛО!!! Не знам ти как го приготвяш но - нещо сигорно бъркаш!
2.Трябва да знаеш,че турския цимент изобщо не е долнокачествен а, е много по - хубав от нашия! Турския 42,5 R отговаря на 52,5 R , по нашия стандарт!Самм си направи сметка кои цимент е по силен!За да се пусне един продукт на пазара ,тои минава редица изследвания и трябва да отговаря на много изисквания!!!!Стига с тея глупости,че бил канцерогенен и дран дран!Тои ако е толкова опасен ,щте го пуснат на въоражение в армията за масово поразяване и ще праскат с цимент вместо да пускат бомби!!!
3.Би ли ми казал кои сериопорени топчета са по евтини и кои по скъпи и как ги различаваш?
Нищо лично но - коментарите ти ми приличат на заяждане!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
29-06-2012 - 21:31:30
Стига с тази работа бе,почивка за вас няма ли.Виж те сега.Направих няколко облицовъчни плочки от олекотен бетон с перлит! Станаха здрави и леки и с перфектна външност!Идеята ми е да направя 2 в 1 олицовка и изолация едновременно!Но - се чудя дали,ще има изолационни свойства или само си мътя главата.Плочките са дебели 2см.Чудя се също дали след като фракцията липсва да я заменя с фибри и да повиша здравината.Чакам мнения.*write**drunk*
Re: Тротоарни плочи - рецепта
02-09-2012 - 23:02:26
Уважаеми специалисти, моля за помощ.
Купих 30 кв.м. цветни тротоарни плочи (40х40х5, фолирани 3 палета). Почти ги наредих, но съм разочорован от вида им - почти всички имат бели неформени петна (като от сапунена вода). Някъде бех прочел в превод на ГУГАЛ от англииски, че това е ЕФЛОРЕСЦЕНЦИЯ.
И така знае ли някой някаква магия, с която бих ги изчистил. Също бих помолил и за лак, който да предаде по-свеж вид и водоотблъскащ ефект.
Благодаря на всички.
Re: петна по цветни тротоарни плочи
02-09-2012 - 23:22:07
Уважаеми специалисти, моля за помощ.
Купих 30 кв.м. цветни тротоарни плочи(40х40х5, фолирани 3 палета). Почти ги наредих, но съм разочарован от вида им - почти всички имат бели неформени петна (като от сапунена вода). Някъде бех прочел в превод на ГУГАЛ от англииски, че това е ЕФЛОРЕСЦЕНЦИЯ.
И така знае ли някой някаква магия, скоято бих ги изчистил. Също бих помолил и за лак, който да предаде по-свеж вид и водоотблъсскващ ефект
Благодаря на всички.
Re: петна по цветни тротоарни плочи
03-09-2012 - 21:41:19
avatar
Quote
naskoooo4
Уважаеми специалисти, моля за помощ.
Купих 30 кв.м. цветни тротоарни плочи(40х40х5, фолирани 3 палета). Почти ги наредих, но съм разочарован от вида им - почти всички имат бели неформени петна (като от сапунена вода). Някъде бех прочел в превод на ГУГАЛ от англииски, че това е ЕФЛОРЕСЦЕНЦИЯ.
И така знае ли някой някаква магия, скоято бих ги изчистил. Също бих помолил и за лак, който да предаде по-свеж вид и водоотблъсскващ ефект
Благодаря на всички.
При цветните бетони често се получава този ефект.Просто производителя не е спазил технологията.Няма оправия.Пробвай с лак.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
13-09-2012 - 10:42:08
При мен така се получава когато прекаля с декофрина или когато ги наредя влажни на палета,но като се наредят плочките след време се изчистват.Бих те посъветвал да изчакаш и ако,не се изчистят сами,тогава ги третирай с друго.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
27-09-2012 - 22:26:13
Нов живот на темата...някакви идеи за направата на това:

video: [www.youtube.com]

[www.youtube.com]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-09-27 22:33 от salvador.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
28-09-2012 - 20:39:48
avatar
Тая тема не ли вече за коша?????
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход