Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
05-03-2012 - 18:00:17
Ей Роки , тогава като го има вскичко по всики теми във нета защо ни е този форум ??!!!!?? Да ти кажа на мен ми стана интересно .
И само заради теб аз не споделям нищо тук . Ти си единствения човек които не казва нищо а спори за всичко smiling smiley *drunk* нищо лично но понякога си дразнещ дразнител брато .
Re: Тротоарни плочи - рецепта
06-03-2012 - 19:00:54
avatar
На Роки времето му изтича.Хората взеха да правят това:
/Само за протокола-това не са плочки/


Re: Тротоарни плочи - рецепта
10-03-2012 - 19:02:48
avatar
ТАЗИ СТРАНИЦА за системата ни за щампован бетон е на сайта ни от 2006 та година,

тъй че може би твоето време не тече като хората и трябва да си свериш часовника - или по-добре направо календара, че ти се губят цели години.



Както отлично знаеш complast, в сферата, в която работя, ще ти е доста трудно да ме изненадаш с нещо,
затова избягвай опитите.

По-добре се фокусирай върху твоето време и виж как тече,
че американският ми патент за ново поколение форми за огради вече е при
адвокат в Калифорния, а твоите форми и в СССР вече са демоде.




Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2012-03-10 19:22 от rockwall.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
10-03-2012 - 22:09:51
avatar
Бе ти верно ли купуваш патент за тоя кич?Ти ме застреля!!!
Май ни будалкаш,за да се връзват клиентите на "американския" дизайн и технология.
Сега за снимките!Снимките ми ги изпрати един пич от Хасково с уверението ,че са негови
работи.



Една от снимките ми се стори позната/някъде съм я виждал/.Значи мочето я е свалил от
чужд сайт/не твой/.Въпроса е защо си правил календар със чужди снимки от чужбина.Един път вече те излових,
че пускаш чужди снимки.Явно това при тебе е традиция.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-10 22:33 от complast.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
11-03-2012 - 20:35:38
avatar
complast, сложих горе снимката с клоуните, специално за теб ,
но явно трудно вдяваш от намек или от каквото и да е друго,
затова сега по-простичко ти обяснявам :

Щампите на момчето от Хасково не са твои, че да се хвалиш с тях !
Ти до това ниво НИКОГА няма да стигнеш, а аз съм бил там още през 2007 ма -
Справка на сайта ми - ето тази снимка от статия във вестник е снимка на щанда, който правих за Ловико Сухиндол за Винария'2007.



Случайно да си питал момчето, дали можеш да му пускаш снимките, ?!?!?!?!!?!
още повече пък и да публикуваш в мрежата негова лична снимка с лице ??? eye popping smiley

ТИ ЛУД ЛИ СИ ????

Знаеш ли, че това е наказуемо по закон и ако момчето реши, може да ти съдере г....ащите в съда ???

Заради желанието ти да се правиш на много умен, сега всеки може да му вземе лицето и да ползва снимката както пожелае !
Чувал ли си за крадена самоличност, злоупотреба с лични данни и т.н.

Вземи порови по темата, вместо да се перчиш с чужди снимки, преди да пострадаш

Още оттук издишаш - ама така яко, че чак мирише.
*xxx*

За снимките на моя сайт

Quote
complast
Един път вече те излових, че пускаш чужди снимки.Явно това при тебе е традиция.


Това на мен ли си го писал, че нещо май си се объркал ??
Внимавай какво говориш, че търпението към твоите глупости отдавна е свършило !


Традицията е, че пишеш глупост след глупост.

Ако вземеш малко да почетеш и да си поотвориш зъркелите, вместо само да си чешеш езика,
може и да видиш, че на сайта ми, на страницата, на която са снимките на щампован бетон,
още отгоре над снимките пише, че снимките са на американската фирма,
собственик на системата.

И понеже знам, че ще има тъпо спорене - ето доказателството




НИКОГА
не съм представял чужди снимки за свои и всичко, което казваш е лъжа и простотия.

НИКОГА не съм го правил - за разлика от доста хора в бранша, които крадат не само от чужбина, но вече и от България.

МРАЗЯ краденето на снимки и не го практикувам,
затова, ако продължаваш да лъжеш и клеветиш,
може и да се видим и на друго място ...
мога да изчакам след като момчето те съдере ... да те почна и аз.

Това за календара дано не е за мен, защото съвсем ще се .........., тъй като НИКОГА не съм правил календар.

Ако случайно наричаш на каталозите "календари", (напълно допустимо при такова IQ),
пак си в гредата, защото и каталози нямам печатни. Ползвам новите технологии. Sorry !

ЗА САЙТА МИ - снимки на чужда фирма има само на страницата Flex-C-Ment, като това изрично е написано от момента,
в който са сложени - март 2007г., , като ОСВЕН ТОВА (за твое сведение)
това е станало със специалното разрешение на фирмата - автор на снимките.

ЩАМПОВАН бетон има на света от 60 години и ако ти сега го откриваш, не значи, че хората още се къпят на реката
и никой не е открил ТОПЛАТА ВОДА.


За ПАТЕНТА : ПАК СИ СПАЛ, а не си чел

Не купувам патент от щатите, а защитавам патент , който другите ще купуват.
На теб не се надявам

СПРИ да ме ядосваш и да се излагаш - на всички вече им е ясно кой какво може и знае...


Прави си стъклопластици, :} както им казваш само ти в света, и си гледай здравето.

И последно :
НИКОГА повече не говори по мой адрес - виждаш, че отдавна не комуникирам с теб


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 17 път(и).Последна редакция на 2012-03-11 21:50 от rockwall.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-03-2012 - 19:59:33
Rockwall, Ако не си запознат а явно НЕ СИ !!!!! Цифровите матеряли като - снимки,гласови записи и клипове - НЯМАТ ТЕЖЕСТ В СЪДА КАТО ВЕЩЕСТВЕНО ДОКАЗАТЕЛСТВО!!!!!!!!! Освен ако,не са записани на ВИДЕО ЛЕНТА ИЛИ КАСЕТОФОН!!!!!!!!!! ИМА ДОСТА ПО ТЕМАТА В НЕТА НО - ТИ ЯВНО ВЗИМАШ САМО ПО ЛЪЖИЧКА clap: НИЩО ЛИЧНО *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-12 20:02 от neno.penchev.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-03-2012 - 21:58:24
avatar
Quote
neno.penchev
Rockwall, Ако не си запознат а явно НЕ СИ !!!!! Цифровите матеряли като - снимки,гласови записи и клипове - НЯМАТ ТЕЖЕСТ В СЪДА КАТО ВЕЩЕСТВЕНО ДОКАЗАТЕЛСТВО!!!!!!!!! Освен ако,не са записани на ВИДЕО ЛЕНТА ИЛИ КАСЕТОФОН!!!!!!!!!! ИМА ДОСТА ПО ТЕМАТА В НЕТА НО - ТИ ЯВНО ВЗИМАШ САМО ПО ЛЪЖИЧКА clap: НИЩО ЛИЧНО *beer*


neno.penchev, това за лъжичката (от мен към теб), беше съвсем позитивно и със симпатия - явно не си го приел така.
Исках да кажа, че е хубаво, че търсиш и се интересуваш, искаш да научиш колкото може повече, вместо да си хейтър и само да плюеш по другите, когато те засърби някъде.

Лъжичката беше, защото го правиш във всички посоки, на малки стъпки и понякога ме изненадваш със следващата, в която си поел,
но пък лъжичките в един момент се събират и информацията почва да нарежда пъзела - аз ти се възхищавам за упорството,
въпреки че понякога стигаш и до рискове - само така и успех.
БИРИТЕ са от мен !!! *beer*

А иначе за снимките и съда - не си прав. Аз проверявам преди да пиша нещо.

Е-мейлите вече се приемат за доказателство, защото може да се установи IP адрес на подателя,

а колкото до снимките :

Разпоредбата на чл. 2, ал. 1 от ЗЗЛД съдържа легална дефиниция, съгласно която лични данни са всяка информация, отнасяща се до физическо лице, което е идентифицирано или може да бъде идентифицирано пряко или непряко чрез идентификационен номер или чрез един или повече специфични признаци.
В разглеждания случай се касае за снимки на жалбоподател, които по смисъла на закона са лични данни, тъй като представляват изображение на лице или човешко тяло, и чрез тях лицата могат да бъдат идентифицирани. Публикуването на снимки в интернет пространството без съгласие на физическото лице, за което се отнасят е разпространение (в случая, по електронен път) на лични данни по смисъла на чл. 23 от ЗЗЛД.


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-03-12 22:27 от rockwall.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
13-03-2012 - 07:58:52
Роки,аз съм човек на фактите и за да напиша нещо значи ми е минало през главата! А, и точно пък с тези неща се сблъсквам доста често но - нека не изпадаме в подробности.Хайде да си гледаме темата ,все пак тук е мястото за да си споделяме,да обменяме опит и мнения а ,не да си вадим очите и да се плашим!По добре сподели някоя новост,някое откритие вие сте по - напред от мен с бетоните , да науча нещо ново.Пък може и от мен да научите нещо!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
13-03-2012 - 18:02:32
avatar
Quote
neno.penchev
Роки,аз съм човек на фактите и за да напиша нещо значи ми е минало през главата! А, и точно пък с тези неща се сблъсквам доста често но - нека не изпадаме в подробности.Хайде да си гледаме темата ,все пак тук е мястото за да си споделяме,да обменяме опит и мнения а ,не да си вадим очите и да се плашим!По добре сподели някоя новост,някое откритие вие сте по - напред от мен с бетоните , да науча нещо ново.Пък може и от мен да научите нещо!
Намерил си кой да ти споделя!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
13-03-2012 - 23:39:20
avatar
Quote
neno.penchev
някоя новост ,някое откритие


В бетоните повечето неща са открити отдавна и нещо фрапиращо ново няма - може би това е интересно за БГ, въпреки че и то е брадато.

Това на снимките е бетон, но ценичката му е солена



Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход