Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
29-11-2011 - 23:00:36
Quote
Galardo
Бетонджий , продавам калъпи за бордюри 50/25/12 - 50 бр цена 7 лв за брой ( белите- бунайски) и калъпи за тротоарни плочи 40/40/5/ 300 броя цена 4 лв за брой - калъпите са полски , втора употреба но са в много добро състояние
Недей продава ,ами търси един общински съветник от партията ДДС /Добруджански Демократичен Съюз/ да оптимизира общинските капиталови разходиwinking smileyс подмяна на тротоарната настилка и бордюрите! То частни бордюри и тротоари няма.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
30-11-2011 - 15:27:29
хах продавам по друга причина . Тук всичко се сменя и носят от Бургас настилки (пресовани) а тях не мога да ги конкурирам и затова се насочвам към по деликатните изделия smiling smiley Но все пак ти благодаря за съвета ,

Даже и тия калъпи ги заменям за други ( облицовки ) - хаха Мисля да правя Дъмпинг на облицовкаджийте хах .Роки , как его коллега spinning smiley sticking its tongue out
Re: Тротоарни плочи - рецепта
03-12-2011 - 21:18:18
avatar
Quote
Galardo
хах продавам по друга причина . Тук всичко се сменя и носят от Бургас настилки (пресовани) а тях не мога да ги конкурирам и затова се насочвам към по деликатните изделия smiling smiley Но все пак ти благодаря за съвета ,

Даже и тия калъпи ги заменям за други ( облицовки ) - хаха Мисля да правя Дъмпинг на облицовкаджийте хах .Роки , как его коллега spinning smiley sticking its tongue out
Ако ти трябват калъпи /силиконови/ се обади.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-12-2011 - 09:04:48
Не продавай,за да имаш!Защото по закона за всеобщата гадост,като ги продадеш и ,ще изникне някой клиент точно за такива плочки и бордюри!Или,поне направи доволно количество на склад от тези модели преди да ги продадеш!В крайна сметка,не искат нито хляб нито вода!Аз в момента наблягам на надгробните паметници! При тях криза няма и строителството не спира а е и належащо!*beer*
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-12-2011 - 13:33:24
Complast аз не съм оракул , къде да ти се обадя ? дай скайп да раздуеш какво имаш . Моят е" Станимир Атанасов " гр Добрич
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-12-2011 - 15:04:32
avatar
Quote
Galardo
Complast аз не съм оракул , къде да ти се обадя ? дай скайп да раздуеш какво имаш . Моят е" Станимир Атанасов " гр Добрич
Skype:ziktak ili complast@abv.bg : 0899622055
Re: Тротоарни плочи - рецепта
25-01-2012 - 02:59:03
avatar
complast, пусни снимки на калъпите ако все още ги имашsmiling smiley
Re: Тротоарни плочи - рецепта
26-01-2012 - 18:51:48
avatar
Нямам готови калъпи но мога да ти направя.Тези калъпи са доста скъпи и се правят само след доуточняване на дизайна и цената.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
20-02-2012 - 17:55:26
Как сте колеги,изгубихте се нещо!Снега да не ви уплаши нещо?Дочух за метод за подгряване на бетона през зимата.Използвал се при изработването на сглобяеми бетонови елементи както и при производството на бетонови изделия. Става въпрос за подгряване чрез ПРОПАРВАНЕ. Някои от вас чувал ли е за такова нещо?*write*
Re: Тротоарни плочи - рецепта
21-02-2012 - 22:17:48
avatar
добър ден *angel*

в интернет пише доста по темата, Нено ... но ти явно взимаш на час по лъжичка

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход