Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
09-05-2011 - 16:39:20
Възможно е. Аз имам разработка на машина за по-високи блокчета,който искаше да прави тухли- четворки, но кухи със сърца. При него всяко блокче си е с машинка и не си играе да пренастройва. При вас ще преценим дали разстоянието за пълнене ще е достатъчно. Измерете грубо разстоянието от горния край на матрицата до долния на поансоните. То ще намалее с около 10 см. Ако вашата матрица е правена при мен, раметата на поансоните ще са 270 мм. От там можем да спестим 3-4 см. Преценете и захранващия кош до каква височина може да се вдигне.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
11-05-2011 - 20:17:52
Quote
bulpast
Възможно е. Аз имам разработка на машина за по-високи блокчета,който искаше да прави тухли- четворки, но кухи със сърца. При него всяко блокче си е с машинка и не си играе да пренастройва. При вас ще преценим дали разстоянието за пълнене ще е достатъчно. Измерете грубо разстоянието от горния край на матрицата до долния на поансоните. То ще намалее с около 10 см. Ако вашата матрица е правена при мен, раметата на поансоните ще са 270 мм. От там можем да спестим 3-4 см. Преценете и захранващия кош до каква височина може да се вдигне.

Ще се разберем,като му дойде времето! Ще ти поема една командировка до Варна да вземеш размерите,междувременно на лични можеш да ми дадеш координати да се чуем и уточним за след месец-два. Засега имам още работа с тази матрица.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
03-06-2011 - 11:59:14
КАКВО ПРАВИТЕ БЕ, КЪДЕ СЕ ИЗГУБИХТЕ ВСИЧКИ?ИМА ЛИ РАБОТА? ПОХВАЛЕТЕ СЕ С НЯКОЯ НОВА РАЗРАБОТКА!ВИДЯХ ДОБРА ИДЕЯ И МИ ХАРЕСА! НА ДЪНОТО НА КАЛЪПА НАРЕЖДАТ ЕСТЕСТВЕН КАМЪК - БЕЗФОРМЕН ,НО - НЕ ПЛЪТНО И ДОЛИВАТ КАЛЪПА С БЕТОН,ВИБРИРАТ КАКТО СИ СЕ ПРАВИ И ГО ВАДЯТ КАТО ПЛОЧКА.ЕФЕКТА Е ДОБЪР И СТАВА БЪРЗО! И ХУБАВА ЦЕНА МУ ИСКАТ! ПЛОЧКА С РАЗМЕРИ 40X40 И ИСКАТ 6,50ЛВ.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
03-06-2011 - 19:08:43
Що викаш бе човек????
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-06-2011 - 11:06:33
Какво да викам бе???
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-06-2011 - 19:32:16
Не знаеш ли, че писането с главни букви в нета е равносилно на крещене?
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-06-2011 - 21:34:52
Ебаси майката!!! Сигурно не ме разбрахте какво съм написал!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
07-06-2011 - 09:59:18
ах ами като пишем с малки ( нормални) букви е равносилно на шепнене smiling smiley хаха , за да не ни чуват в другите форуми .
Re: Тротоарни плочи - рецепта
07-06-2011 - 12:07:48
Брато,званни ми,че ти нямам тел.Загубих си тел.0898 76 70 37
Re: Тротоарни плочи - рецепта
07-06-2011 - 12:20:35
Флооооооооо, тук ли си? Къде се губиш? Искам да направя пътна ивица,ама пропорцията на матерялите ми е неизвестна! Какъв трябва да е максимално голям размера на фракцията?Само знам,че макар и просто изглеждащи,пак си има пинизи и пропорции!*drink2*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход