Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

PVC врата

Публикувано от Антон 
Антон
PVC врата
06-04-2006 - 21:52:33
Здравейте!
Предстои ми едно почти стандартно преустройство – кухнята става детска, а терасата тип “лоджия” пред дневната се “усвоява” за кухня. Жилището е панелка, южно изложение. Външната стена на терасата ще бъде иззидана с 15sm Ytong, върху който ще легне PVC-то. Между терасата-кухня и дневната мислех да сложа двукрилен прозорец и свързана с него еднокрила (80sm) плъзгаща врата. Обаче обиколих 5-6 фирми за дограма и никоя от тях не предлага PVC плъзгащи врати. За да отделят кухнята-тераса от дневната искат да ми сложат "студен" Al профил и Al плъзгаща врата. Само че като чета тук тези страхотии с конденза, не знам дали ще е достатъчно, в смисъл, че кухнята-тераса не мисля да отоплявам самостоятелно.
confused smiley
Предварително благодаря!
Re: PVC врата
07-04-2006 - 09:08:07
Не се притеснявай - все пак е вътрешен прозорец.
Palicha
Re: PVC врата
09-04-2006 - 21:37:10
Преди 2-3 дни разглеждах плъзгаща PVC врата в с.Черноморец, Бургаско, така че, ако въпроса ти е има ли въобще такива врати - явно съществуват. Ако живееш около Варна - потърси Миг Маркет-те работят със Саламандър и мисля че имат и плъзгащи. Незнам дали ги има и в другите градове, но потърси представителя на Саламандър - немска PVC dograma.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход