Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предварително напрегнати греди

Публикувано от vipltd 
Re: Предварително напрегнати греди
03-05-2009 - 13:40:06
Прав си ВИП , но само за свободния избор ! Ако майсторите се учат на тази система на твоята къща и гледат като паднали от Марс , ще си скъсаш нервите брат !
Re: Предварително напрегнати греди
03-05-2009 - 22:39:27
МВ благодарим,
Системата не изисква специално обучение на кофражистите.
При нас практиката беше такава;Като видяхме,че по класическия начин няма да
смогнем в срок ,пратихме в завода проектите и оттам получихме гредите с работни чертежи.В БГ е въпрос на инвестиции и отърсване от консерватизма и страха"да не се минем"
Re: Предварително напрегнати греди
03-09-2018 - 18:45:51
Здравейте Колеги,
аз съм производител на предварително напрегнари греди при изграждането на стаманобетонни плочи. Проблема в България е сложен и трудоемък. Трудностите които срещнах са
- първо направих патент на технологията
- после с много трудности доказах, че технологията в съвместима с българското законодателството с помоща на едни от най-добрите специалисти в България, по специално на професор Чобанов от ВИАС
- недоверието сред клиентите, нещо като страх от новото
Но съм убеден и вярвам, че тази технология е бъдещето при изграждането на всички видове жилищни сгради, детски градини, училища, болници и т.н.
Мога да споделя още доста неща, но не смятам, че тук е мястото да се рекламирам.
Просто се радвам да споделя с Вас, че тази технология вече съществува и в нашата страна.
Благодаря
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход