Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar

Публикувано от zipi 
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 00:24:58
какво тчно искаш да кажеш с това "типично по български"??/не стига,че не може да напишеш правилно материала,който те интересува,ама и азбуката,която ползваш основно се употебява от ниско интелигентни и неграмотни хора?ти причисляваш ли се към тях?
не си задал нищо конкретно,а очакваш интелигетнтен отговор на малоумен въпрос
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 07:27:34
avatar
Те ти булка спасов ден.....
Благодарим и ние.....
Успех в работата желая - наистина ти трябва "майстор".....с главно М. eye popping smiley

Чест и почитание
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 08:06:41
zipi Написал:
-------------------------------------------------------
> Blagodaria na flo, za vsichki drugi postingi
> niamam komentar tipichno po bulgrski.


Човекът иска да каже, че няма коментар типично по български, никого не е засегнал.
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 21:19:55
цени от тази събота
EPS -4.60лв/м2/50мм
стъклофибърна мрежа - 0,80лв/м2
дюбели - 0,10-0,16лв/бр
лепило - 10,11,-,13лв/25кг
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 21:22:50
АМАМ , ама като пишеш специално за EPS , казвай колко кг/ м3 защото иначе няма смисъл. Освен ако не е за изолация на кошара с овци , които пък им е все тая дали ще имат топлоизолация .
Не го приемай като заяждане , ами просто като помагаш помагай до край ! smoking smiley
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 21:35:13
zipi Написал:
-------------------------------------------------------
> Blagodaria na flo, za vsichki drugi postingi
> niamam komentar tipichno po bulgrski.


Не се ядосвай, ако бяхме колония на Британия нямаше да ни се налага да пишем на кирилица!......Ама те и за това ни мразят!
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 22:01:37
Съжалявам, но не съм много вещ в стрителството. Предстoи ми да си правя(да ми направят) изолация на къщата с материали от мен и затова пообиколих за да видя какви са цените. Всъщност забележката ти е добра, не съм се сетил да разпитам за плътността, следващия път ще направя и това, въпреки, че се поразубедих за EPS и сега съм се спрял на XPS.
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 22:03:40
Съвет - под 18 кг/ м3 не си взимай за изолация от 5 см . *drink1*
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 22:18:54
Благодаря. А трябва ли да внимавам за определена марка, какво лепило би ми препоръчал и достатъчни ли са 5см за къща? Знам, че тия неща трябва да ми ги кажат майсторите, но ми се струва, че освен да лепят и да щпакловат друго не знаят, но пък работят евтино. smiling smiley
Re: steriopor: niakoi znae li kolko struva 1 kv metar
23-03-2009 - 22:25:12
Майната му на лепилото , ти гледай да ти дюбелират ЕПС-а по нормите , че стената става тежка , пардон изолацията .
Аз бих ти препоръчал 10 см Неопор , ама няма да ти хареса цената - над 15 лв/ м2 . Ама си е истинско .
Ако си решил да даваш СЕГА пари , които бързо ще се върнат , питай по складовете за каква дебелина на Фибран (ХПС) да вземеш , така че да имаш поне равен коефициент на топлопроводност или съпротивление на 10 см Неопор . Виж цените им и си готов .
Сравняваш , пиеш един валериан и плащаш ! :] *ok* *ok* *ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход