Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: ПВЦ дограма
12-05-2006 - 13:03:59
Zdraveite,na vsi4ki vav foruma.Iskam da vi kaja,4e sapruga mi raboti vav firma za PVC,t.e v ne6tata e.Ot tam sam sigurna v tova,koeto 6te vi spodelq tuk,a imenno,4e tuk v BG,nemski profili nqma.Proizvejdat se po nemski licenz no v Turcia,Romania i t.n,to edin vid pak e nemsko no s dale4 po-razli4no parametri za da doide i niskata cena.Ako tuk edin profil "nemski"struwa 6.00lv.,naprimer,sa6tiq tozi profil tam struva 15lv.,cifrite sa primerni,razbirate li kakvo iskam da kaja.Taka,4e smelo si slojete u doma ne6to bg.Maja mi napravi za vkajti dogramata ot balgarskata Blick.
Georgi B
Re: ПВЦ дограма
12-05-2006 - 13:53:06
I az se spriah na 6-kamerna Blick s troen styklopaket s K-a styklo.....16lv na lineen metyr e dogramata ,a styklopaket e na 56lv
ico
Re: ПВЦ дограма
13-05-2006 - 20:26:54

premina ve4e tazi euforia-pvc .clasicata se zavra6ta DARVOTOe istinata firma SICONCO MI IZRABOTIHA NAI XUBAVATA DOGRAMA -me4ta ot tropi4eska darvesina ,sa6to e dobra ot dab.zabravete tezi pvc i aluminii
Re: ПВЦ дограма
13-05-2006 - 23:29:44
Според мен по добрият избор е PVC дограма аз сам с такава от 2 год. и съм доволен,преди известно време реших и щори да сложа от плат с водачи, и това беше моята грешка, доверих се на фирма ''Мултитекс'' за която бях слушал много добри неща.След монтажа имаше поражения както по дограмата така и по паркета(неволно изпускане на бормашината)сега вместо да се радвам на новата придобивка-пререждам и подновявам паркета.Така че каквото и да изберете проучете точно кой ще е изпалнителя,защото има голямо значение. :crazy:
Gost
Re: ПВЦ дограма
14-05-2006 - 11:22:45
V Germania novata mania e DARVENA DOGRAMA!
I tova e vernia na4in!!!Tova sa estestveni i di6a6ti materiali.Ot PVC-to niama spasenie ot muhal.
Asq
Re: ПВЦ дограма
15-05-2006 - 09:02:51
Blick с шест камери наистина е най-доброто решение.Живея на булевард,които е натоварен от трафика интензивно 20 часа в денонощието.Казвам ви,тази дограма,която ми препоръчаха - Блик,наистина си заслужава,за такова обезшумяване става на въпрос,просто ви е бедна фантазията,за изолация неговорим то е ясно.Двойният стъклопакет си е направо чудо!!!Препоръчвам ви го smiling smiley
Re: ПВЦ дограма
15-05-2006 - 09:05:42
Каде да си поръчам от тази дограма Блик?
Asq
Re: ПВЦ дограма
15-05-2006 - 09:18:22
052 603 954
Аз си я поръчах на тази фирма,не помня името й,но офиса е на ул."Ген.Цимерман"
Когато проучвах цените,тук ми дадоха много добра цена и срок на изпълнение.Освен шесткамери,предлагат и четирикамерен Блик и други smiling smiley
Re: ПВЦ дограма
15-05-2006 - 21:25:34
Здравейте, казвам се Яна.Може ли някой да ми предложи каква ПВЦ дограма да избера, стъклопакет и т.н .всичко което трябва да знам за да си подменя старата дървена дограма на прозореца в кухнята който по мои изчисления е 1.20 Х1.70.Искам да ви питам мнението ви за БГ дограмата , знам че немската уж е най хубава но какви са цените и, и какви на БГ дограмата.Ако знаете оринтеровъчна цена.
Asq
Re: Яна
17-05-2006 - 10:41:30
Яна,ако си ме чела по-горе друг потребител също пита,а аз написах един телефон на фирмата,която аз ангажирах с моята дограма.Обади се и си дай размера по тел. и веднага ще ти кажат цена.Аз проучих още 10 фирми но тази ми даде добри условия.Много съм доволна,мои познати също!Успехsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход