Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Re: ПВЦ дограма
21-07-2006 - 23:46:40
kak moga da razbera dali naistina sa mi slojili K-staklo a ne obiknoveno bqlo
Re: ПВЦ дограма
17-08-2006 - 13:16:34
Защо не пробваш с Австрийската Блик, предлага и 6 камерна на много добри цени, аз я имам от няколко години. Препоръчах я на съседи преди месец и останаха също така доволни!!! Офисът е на Македония 4, фирмата е много коректна!!!
Re: ПВЦ дограма
17-08-2006 - 15:08:01
Здравейте,
Знае ли някой нещо за дограмата на KMG.
Re: ПВЦ дограма
17-08-2006 - 15:20:26
За сведение Блик 9 ООД е БЪЛГАРСКА фирма, на БЪЛГАРИ, профилите са правени в БЪЛГАРИЯ, правили са и профили за Вайс Профил и за износ. Стига тъпи реклами обаче. Фирмата е свястна и без такива реклами си има пазар.
Re: ПВЦ дограма
28-08-2006 - 16:30:06
Здравейте на всички, ориентирала съм се към РVС дограмата, като се колебая между 5-камерна Salamander и Schuco.
Коя е по-добра?
Re: ПВЦ дограма
30-08-2006 - 15:19:46
Zdraveite,
Mislq,4e e po-razumno da se naso4ite kym Veka ili Koemmerling.
Pozdrav smiling smiley
Re: ПВЦ дограма
07-09-2006 - 16:22:56
Подмени ли си дограмата вече?А с Gealan ли? От няколко години вече съм в бранша с дограмите, но по-качествен немски профил не съм виждала. Бих ви препоръчала и фирма, която работи с този профил-Eurostill-819 92 63, там могат да направят и оферта. Фирмата внася профилите директно от Германия и залага на качеството, от 10 г. е на пазара.
ПВЦ дограма
13-09-2006 - 16:50:46
Здравейте!
Някой да си е слагал PVC дограма REHAU? Искам да разбера по профилите дали има някакви щампи или надписи за това, че е REHAU. Днес ходих в една фирма, която ми показа такива профили. Наистина имаше такъв надпис, но ме притесни това, че имаше и надпис ГОСТ и номер, което значи че е произведена по руски стандарт, а не по немския DIN. Това ме навежда на мисълта, че профила може да е български. От фирмата ми казаха, че е била за износ за Русия и затова е по ГОСТ, което ми се вижда много странно. Нали една немска фирма ще държи на немския стандарт, което е признато в цял свят?
confused smiley confused smiley moody smiley:
Re: ПВЦ дограма
18-09-2006 - 13:34:45
REHAU , което да се внася от Германия вече почти няма. Ако е оттам, ще пише на самия профил и ще има надпис DIN.
Re: ПВЦ дограма
18-09-2006 - 16:36:24
Dobar den.
Predlagat mi PVC dograma na KBE i Profilink. Za Profilink zanam, che se proizvejda v BG, a KBE e nemska. Pregladah foruma, no ne namerih nishto za KBE. Niakoi da znae neshto za KBE?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход