Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Re: ПВЦ дограма
11-08-2007 - 15:10:53
САЛАМАНДЪР е немска дограма. Поне като такава я представят.А някой може ли да каже нещо за PROFILINK? Представят я като българска по немско-австрийски лиценз.
Re: ПВЦ дограма
11-08-2007 - 16:09:10
PROFILINK е българска наистина.
Re: ПВЦ дограма
12-08-2007 - 09:56:58
здравейте.аз съм производител на пвц и ал.дограма."ПРОФИЛИНК"Е НАИСТИНА БЪЛГАРСКА ДОГРАМА ПРОИЗВЕЖДАНА ПО АВСТРИЙСКИ ЛИЦЕНЗ.ТЯ Е ЧЕТИРИКАМЕРНА И С МНОГО ДОБРИ ХАРАКТЕРИСТИКИ.ПРОФИЛИТЕ СА С МНОГО ДОБРА ШУМО- И ТОПЛОИЗОЛАЦИЯ.ПО НИЩО НЕ ОТСТЪПВА НА ДРУГИТЕ МАРКИ ДОГРАМИ ,ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ ПОВЕЧЕТО НАИСТИНА СА НЕМСКИ, НО ПРОИЗВЕДЕНИ В ТУРЦИЯ И ПОЛША."ПРОФИЛИНК"СЕ ПРОИЗВЕЖДА В ПЛОВДИВ И ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ДАВА 70 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ.
АКО ЖЕЛАЕТЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ СВЪРЖЕТЕ С МЕН НА ТЕЛ:0889987886 И ЩЕ ВИ НАПРАВЯ ЕДНА ПРИМЕРНА ОФЕРТА ПО ДАДЕНИ ОТ ВАС РАЗМИРИ.ПВЦ СИСТЕМАТА ЩЕ Е ПРОФИЛИНК С НЕМСКИ ОБКОВ "СИГЕНИЯ"ХАРАКТЕРНО ЗА ТОЗИ ОБКОВ Е ЧЕ ТОЙ Е РЕГУЛИРУЕМ,Т.Е.С ВРЕМЕТО ВАШАТЕ КРИЛА НА ДОГРАМАТА МОЖЕ ДА УВИСНАТ ОТ СОБСТВЕНАТА СИ ТЕЖЕСТ,А БЛАГОДАРЕНИЕ НА РЕГУЛИРУЕМИТЕ ПАНТИ НА "СИГЕНИЯ", ТОЗИ ПРОБЛЕМ СЕ ОТСТРАНЯВА ЗА МИНУТИ.НАШАТА ФИРМА ДАВА ДОПЪЛНИТЕЛНА ГАРАНЦИЯ НА ИЗДЕЛИЯТА "ПРОФИЛИНК", АКО СЕ ПОЯВЯТ НЯКАКВИ СКРИТИ ДЕФЕКТИ.ТЯ ВАЖИ ОТ МОМЕНТА НА ПОСТАВЯНЕТО НА ДОГРАМАТА И ИЗКЛЮЧВА СЛУЧАИТЕ НА МЕХАНИЧНИ ПОВРЕДИ ОТ ВАША СТРАНА.НАДЯВАМ СЕ ,ЧЕ ИНФОРМАЦИЯТА Е БИЛА ПОЛЕЗНА ЗА ВАС.
АКО ВЪЗНИКНАТ НЯКАКВИ ВЪПРОСИ, МОЛЯ ПИШЕТЕ ИМЕЙЛА.
БЛАГОДАРЯ.
Re: ПВЦ дограма
15-08-2007 - 10:16:29
Бих искал да попитам нещо във връзка с ПВЦ дограма Rehau. От Горна Оряховица съм и вчера ходих да проучвам цените в една фирма за дограма. При представянето на дограмата, ме заведоха в цеха където се сглобява и ми показаха профилите. По тях освен надпис на Rehau, който не може да се изтрие, имаше и някакви други надписи. За тези други надписи ми обясниха че са по немски стандарт по DIN и фактически е изписано дата, час на производство на профила, + някакъв номер по който от сайта на Rehau можело да се провери дали наистина е прозвеждан при тях.
Въпроса ми е - този DIN достатъчна гаранция ли е че профила е немски?
И още един въпрос - 3 камерен ( 60 мм ) профил достатъчен ли е за стая с северно изложение (тухла ). Знам че всичко е комплексно, в смисъл че не е важен само профила, важни са стъклопакета, самото стъкло, обкова и др, но все пак?
Re: ПВЦ дограма
17-08-2007 - 12:14:25
Може ли някой да сподели впечатления от профил Тисен-Инаутик. Искам да съм спокоен, че сме постъпили правилно, доколкото знам е немска дограма и няма производство другаде. Избрахме я, защото е немска, а и защото във фирмата дето я монтира най-накрая угоди на жена ми, беше ми дошло до гуша от обикаляне и събиране на оферти, все някой нещо не знае и трябва да провери допълнително, все не може за този ден. Фирмата, която ни я монтира май така се и казва РРП Фенстер - (прозорец). Приключихме с едно ходене до офиса, дойдоха и я монтираха на деня, нямам забележки, но се чудя дали това не е защото фирмата е малка и профила не е чак толкова популярен, та имаха време. Ще бъда благодарен някой да сподели информация за този профил, петкамерен с нискоемисионно стъкло.
Re: ПВЦ дограма
22-08-2007 - 10:17:35
Абе и аз се чудих що за профил е това - Тисен, въпреки , че го видях при една приятелка и изглеждаше много добре....ама като се поровиш в интернет например, става ясно, че Тисен бил един от най -добрите профили....просто правят слаба реклама фирмите, които го работят....аз много съм доволна от профила и освен това ми направиха един балкон с покрив, досто стабилно стана, чак да не повярваш.....дори не е прокапал след толкова дъждове...или просто съм имала късмет. Както и да е, добър избор се направил според мен....!
Re: ПВЦ дограма
22-08-2007 - 10:27:15
Профил с марка Thyssen от 2006 година не се произвежда. Новото наименование на профилните системи е Inoutic.
Re: ПВЦ дограма
28-08-2007 - 13:50:46
Към Sky line...
Вие май също сте фирма за дограма, поне имаше такава фирма..от която съм взимала оферта....не знам за вас, ама поне много четох и на немски дори, та мога смело да кажаThyssen Polymer са закупени от големия белгийски концерн /Deceuninck Group, но всичко си остава по старому, дори и сега, просто си смениха името на Inoutic.....но за хората това си остава Thyssen. Няма никакво значение как се казва профила....А всъщност вие с какъв профил работите , защото тогава така и не ми стана ясно какво точно правите....
Re: ПВЦ дограма
29-08-2007 - 18:59:19
www.europlast-bg.com

pogledni tuk
Re: ПВЦ дограма
29-08-2007 - 23:29:21
Към аngel - като цена какво ви струваше дограмата Тисен. Питам,защото със се ориентирала към тази марка,но офертата която ми предложиха ми се стори доста скъпа 10 000 лева за 4 броя вратопрозорци с размер 220/230, две входни врати - 90/215, 4 бр. прозорци - с едно отваряемо крило - 140/160,3бр. отваряеми 60/60, 1бр. неотваряем 40/40, 8бр. - отваряеми 140/80, два бр. - неотваряеми 160/140, 80/140 - неотваряем - 1бр. - петкамерна в промоция / на цената на трикамерна/, с аеромат / безплатно/.Предварително Ви благодаря.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход