Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Re: ПВЦ дограма
14-05-2007 - 21:22:25
izberete shucko.skoro mi montiraha i sum mnogo dovolen.mislq 4e f-ta e Dekor plast tel 0897988277 :!:
Re: ПВЦ дограма
28-05-2007 - 21:26:17
Здравейте,
предстои ми да направя избор за дограма.
Имам оферти и се чудя между две марки REHAY и Schoko.
Какво да избера? Моля някой компетентен да ми препоръча едно от двете или нещо по-добро.
Re: ПВЦ дограма
01-06-2007 - 18:31:43
Здравейте ! Наскоро си сложих прозорци " Salamander ". Много дълго обикалях по различни фирми и избора ми беше много труден. Фирмата на която се спрях е " Лукспласт ". Страшно много съм доволен. И обслужването им е на ниво и монтажа.
Re: ПВЦ дограма
02-06-2007 - 19:50:09
Здравеите.В момента съм с дървена дограма,реших да я сменя и се обърках тотално.
Някои моле ли да каже коя дограме е по хубава аломиниевата или ПВЦ?
И каквода гледам като си избирам дограма?
Един приятел ми препоръ4а Алуминий термомост с обикновено стакло,заштото у нас нямало иктинско К сакло,а пълненето с инертен газ било безмислени за6тото газа се изпарявал.Не сзнам колко е вярно това ама ако някои знае нека каже.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-02 19:52 от ceci-bota.
Re: ПВЦ дограма
03-06-2007 - 20:51:46
Аз си сложих миналата година Трокау ПВЦ и съм много доволен засега. Казват, че на южни и юго-западни изложения е по-добре да се сложи алуминиева, защото слънцето унищожава пластмасата. А предполагам на всички е ясно, че по-добро и естетично от дървена дограма с добър лак, стъклопакет и добър обков няма



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-03 20:56 от roshav ohluv.
Re: ПВЦ дограма
03-06-2007 - 21:06:03
ceci,наистина тия к стъкла са пунта мара,няма смисъл да си даваш парите.Едното е пластмаса другото алуминии(желязо).Сам/а можеш да си направиш извода кое е по-добро.Тия ПВЦ-а се огъват,остаряват и така.Аз също сложих ПВЦ,но попринцип АЛ е по-добро.От ПВЦ-то Саламандера е наистина добро,масивен,хубав профил.
Re: ПВЦ дограма
03-06-2007 - 22:24:33
K стъклото не е пунта мара, ПВЦ-то не се огъва, алуминия не е желязо. Като гледам нищо вярно няма в приказките ти.
Re: ПВЦ дограма
08-06-2007 - 23:23:37
moody smiley: confused smiley
какво ще кажете за ВЕКА?
:ami: :loveu:
Re: ПВЦ дограма
08-06-2007 - 23:37:55
ВЕКА та е с достатъчна дебелина на профила и желязото - клас А по RAL.
RAL стандарта е създаден от немсските производители на профили и включва 12 показателя /характеристики/ и като са съответстващи на тях - нямате притеснения за PVC дограмата си. :loveu:
вие , като сте българи как ви звучи ,,ПРОФИЛ ПРОИЗВЕДЕН СПЕЦИАЛНО ЗА БЪЛГАРСКИЯ ПАЗАР''.
КАТО СМЕ ПО БЕДНИ ДА НЕ СМЕ ВТОРА РЪКА ХОРА moody smiley: moody smiley: moody smiley:
заблуждението с разни сертификати е много разпространено. НО я покажете фактурата за закупен профил от къде е?ми... ми...
man
Re: ПВЦ дограма
12-06-2007 - 15:17:54
Страшно много дограми има и страшно много фирми за дограми има вече.....!
И тъй като не съм от хората, които обикалят за три прозореца, попитах един приятел, сменял си вече дограмата, към коя фирма да се обърна, за да стане бързо-бързо всичко..Много доволен останах и хората всичко организираха много бързо и чисто, чак да не повярваш...За една седмица ми направиха дограмата, демонтираха я и я изнесоха безплатно, дори си доведоха майстор за обръщането, че едни дупки стават......За два дена всичко свършиха и с боядисването даже....Сложих си Тисен, много здрав профил ,а и са едни от първите доколкото знам....Фирмата се казва Фенстер и май сайт имаха -
www.rrpfenster.com. Та , ако помогна на някого със съвет - хубаво, нали затова са тези форуми....а на мен сега изолации ще ми трябват....и така. Айде на всички успех с ремонтите ..!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход