Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Re: к- стъкло
22-02-2007 - 21:52:57
Относно пълненето с аргон на стъклопакет с К-стъкло бих казал, че е пълна заблуда.
Няма нужда , а пък и още повече че аргона изчезва на 2, 3 месец
Здравеите ,ние сме Елица 3 ЕООД
07-03-2007 - 09:51:10
Бихме желали да ви запознаем с внасяната от нас полиуретанова пяна Sel Foam и съответно с цялата гама от наши продукти с марката Sel .
Те се произвеждат в Завода на GENERAL ELECTRIC които се намира в Турция.
Продуктите от тази марка биха могли да ви помогнат да постигнете по добро качество, на приемливи цени.
Ако имате интерес пишете на elica_3_sofia@abv.bg или на тел:02/936 6363
Re: ПВЦ дограма
07-03-2007 - 10:05:45
здрасти ани,не се чуди а отиди и си сложи TROCAL с К-стъкла и ще си страшно доволна
Re: ПВЦ дограма
09-03-2007 - 21:35:10
Re: ПВЦ дограма
10-03-2007 - 13:53:08
PVC I AL DOGRAMA STAKLOPAKETI VUTRE6NI PREGRADI INTERIORNI VRATI VITRAJI
NIKOL EOOD
tel:02/9732420
email:bulgar4e@abv.bg
[www.nikoleood.hit.bg]
Re: ПВЦ дограма
12-03-2007 - 15:35:17
Здравейте на всички!
Аз си поставих дограма от фирма Eurostill и съм много доволна. Дограмата е PVC, казва се Gealan, препоръчвам Ви я. Не е толкова позната спрямо другите марки, но от половин година близо вече си е подмених и няма никакъв конденз. Аз ходих в офиса на "Христо Ботев" 129, момичето там ми обясни всичко за к-стъклото и аргона. В повечето фирми само ми даваха цена и нищо не разбирах, навсякъде само различни мнения....От монтажниците също съм доволна, разбираха си момчетата!
Така че заложете смело на Eurostill!
Успех на всички!
Re: ПВЦ дограма
16-03-2007 - 17:24:10
Искам да осведомя всички, че МУЛТИТЕХ ООД категорично не работи с турски профили!!! Това са пълни глупости, Rehau нямат заводи в Турция, просто всички тези коментари са жалки и обикновено пуснати от конкурентни фирми :g:
Re: ПВЦ дограма
04-04-2007 - 13:45:54
Ние си поръчахме от най- новия тип дограма ZENDOW, като си избрахме заоблен профил отвън и отвътре със сиви уплътнения с обща дебелина 70 мм с пет камери. Залепването на ъглите на дограмата е само 0,2 мм и абсолютно не се вижда и не се налага специално почистване. Стъклопакета си поръчахме троен 36 мм с подобрена термоизолация. Фирмата, към която се обърнахме се отнесе изключително професионално към работата- посети ни на място техен консултант, избрахме най- подходящите конфигурации за нашия апартамент, достави ни се в срок дограмата, демонтажа и монтажа бяха извършени много акуратно.
мога да ви оставя телефона на фирмата, ако някой прояви интерес- 02/931-81-33
Re: ПВЦ дограма
18-04-2007 - 17:05:21
Така, доста изчетох, докато накрая реших и аз да напиша нещо. Имам дограма Саламандър на остъклена тераса , която ползвам за зимна градина. Стъклопакета е доста широк и е К стъко. За 3 зими НИКАКЪВ конденз , изключителна топло и шумоизолация. Тъй като отново ми предстои ремонт " цял живот' в друго помещение, зная че ще се обърна към същата фирма и ще искам същото. НОВОТО което ме интересува, знае ли някой, какво представляват новите свтлозадържащи или не зная точно как се казват стъкла? Колкото до приьомите как да разпознаем К стъклото ми се струват смешни. Аз ги пробвах всичките, и не разбрах къде какво стъкло имам. Когато започнат да се потят стъклата тогава разбирам winking smiley
Re: ПВЦ дограма
03-05-2007 - 13:07:25
Здравей Ани, здравейте и всички вие, които искате да си сложите дограма, но се колебаете каква да бъде. Може да ми пишете на e-mail и аз с удоволствие ще ви дам отговор и съвет. От доста време съм в този бранш и претендирам, че знам доста. Чао за сега!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход