Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Re: ПВЦ дограма
19-09-2006 - 11:09:56
KBE е също българска дограма, но я водят по австрийски лиценз. но дограмата е само 10 % от всичко. Важно е и как ще се монтира. Ако не се произведе както трябва, смисълът е никакъв.
Re: ПВЦ дограма
28-09-2006 - 16:42:09
Здравейте

Има уред за замерване на к- стъкло.

Поздрави
Re: ПВЦ дограма
28-09-2006 - 16:50:41
Здравейте

Която и от двете марки на петкамерен профил /Salamander, Schuco/ да изберете ще имате една перфектна термоизолация на рамката на прозореца. И двете са утвърдени марки на пазара с доказани термоизолационни качества. Профилът Salamander се произвежда в собствен завод, докато профилите на Schuco се произвеждат в утвърдени други производители.

Поздрави

Нина Николова
Re: ПВЦ дограма
28-09-2006 - 20:19:07
SKY LINE Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте
>
> Има уред за замерване на к- стъкло.
>
> Поздрави

Нина,
Защо не ни просветлите малко какво "мери" този уред и защо не е особено популярен - една често дискутирана "болна" тема.
Re: ПВЦ дограма
12-10-2006 - 11:08:23
Наличие на К-стъкло може да се установи с елементарен дървен графитен молив например. За повече информация прочетете в последния брой на списанието за строителство и обзавеждане с цени (цена 4 лв.) ;-)
Re: ПВЦ дограма
12-10-2006 - 17:16:30
Milka Написал:
-------------------------------------------------------
> Наличие на К-стъкло може да се установи с
> елементарен дървен графитен молив например. За
> повече информация прочетете в последния брой на
> списанието за строителство и обзавеждане с цени
> (цена 4 лв.) ;-)

Е ти направо ни разби. Я кажи кое е по-точно списанието за 4лв. А най добре сподели накратко каво пише.
Не си го представям на готов ст. пакет къде ще драскаме!? с дървен графитен (или неграфитен smiling smiley ) молив.


smiling smiley
Re: ПВЦ дограма
12-10-2006 - 17:46:06
На мен ми е много интересен диалога , който ще проведеш при неуспешен експеримент с графит с работника поставил дограмата или със секретарката във фирмата. Как ще ги убедиш, че стъклото им е ментеsmiling smiley
Re: ПВЦ дограма
12-10-2006 - 17:53:13
И аз се чудя какъв ли е този метод. Обработената страна на К стъклото е от вътрешната страна на стъкло пакета, така че няма как да се драсне там. confused smiley
Re: ПВЦ дограма
12-10-2006 - 17:59:19
Аз не отричам, че може и да се познае посредством графит(нещо свързано с поляризация на светлината), просто ми е интересно как ще докажат и ще искат връщане на парите. Най-вероятно клиентът ще бъде отнесен в графата "откачалки" smiling smiley
Re: ПВЦ дограма
12-10-2006 - 18:05:58
4ovek,
Не е ли редно Те да ми доказват, че имат основание да ми вземат по-скъпо?
Договаряме се да проверяваме с графит (примерно) и всичко е точно. Или по техен някакъв метод (амо го крият sad smiley ). В поръчката пише К-стъкло. Методът е ясен - какво сложно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход