Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Re: ПВЦ дограма
07-12-2007 - 21:41:49
Какво ще кажете за дограмата на VEKA
Re: ПВЦ дограма
25-06-2008 - 19:34:08
Не се подлъгвайте да се обръщате към фирма СТИЛПЛАСТ каквито и отстъпки да ви предлагат!!! На мен ми монтираха прозорец, който не се отваря и ми го казаха като си отиваха на вратата в 9 ч. вечерта. Удрял се бил малко в трегера ама съм щяла да си изкартя трегера и така щели да се оправят много лесно нещата. На следващия ден ми казаха от офиса им че ще трябва да заплатя 48 лв. за демонтаж и повторен монтаж. Това се случи през декември. Известно време нямах възможност да се занимавам с тях и сега като им се обадих ми искат 140 лв. и то да ги платя предварително!? Попитах ги как така са им скочили цените 3 пъти за половин година, а оня ми отговори, че предишния път като са ми давали цена не бил той! ЕГАТИ СКАПАНАТА ФИРМА И СЛУЖИТЕЛИТЕ ИМ СА СУПЕР НЕВЪЗПИТАНИ!!! НИКАКЪВ ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ!!! А си сложих дограма за 2700 лв. , които сглупих и им платих предварително. Пълни боклуци! Не ходете при тях НИКОГА!!!!!!!!
Re: ПВЦ дограма
12-09-2008 - 16:54:36
След дълго лутане м/у бг фирми най- накрая решихме да се доверим на Лукспласт и Salamander и не сбъркахме.Страшно точни и коректни от началото до края!Заслужават само аплодисменти за отлично свършената работа!Радвам се, че избрахме точно тях! clap:
Re: ПВЦ дограма
12-09-2008 - 18:00:52
avatar
Ох как ми омръзна тоз начин на реклама... Защо, всички рекламиращи по този начин, не разберете, че не това е начина. Ако наистина сте такива за които се представяте таз реклама Ви е излишна и не е нужно да се представяте от трето лице.... Но поне ни е забавно с такива като Вас - определено е така. :} :} :} :}
Re: ПВЦ дограма
30-01-2009 - 19:18:00
Stefan B може ли да споделиш коя е фирмата , която ти е слагала Thyssen дограмата и дали си доволен , а от Юнипласт доволен ли си ? *write*
Благодаря предварително!

Всички търсим истината!
Re: ПВЦ дограма
11-02-2009 - 14:07:15
Ама наистина мноого спам тука,

Дано безпристрастните не се заблуждават и оцелеят *write*
Темата изчерпана ли е ?

Всички търсим истината!
Re: ПВЦ дограма
11-02-2009 - 14:58:28
Може ли някой да ми каже кое е по-ефективно:
3 камерен профил с 24 мм Ка-стъклопакет или 5 камерен профил с 32 мм обикновен стъклопакет. Двоумя се между двете, а до колкото ми разбрах на 3-камерен профил не може да се сложи 32мм стъклопакет. Насочил съм се към рехау.
Благодаря предварително
Re: ПВЦ дограма
12-05-2009 - 15:08:49
аз ти предлагам 5 камерно със 3 стклопакет коже и +Ка
REHAU тук





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-12 15:11 от wwwTEHTAcom.
Re: ПВЦ дограма
12-05-2009 - 16:15:31
Абе ТЕНТА , какъв е тоя каменояд на аватара ти ? :] :] :] Много е як ! *ok*
Re: ПВЦ дограма
05-10-2011 - 12:03:48
Стъклопакета се пълни с аргон за да намали коефициента на топлопреминаване ! [pvc-dograma.bg] ,a Ka стъклото намалява обмяната на радиация уж и още нещо си , непомня точно smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход