Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Chiara
Re: ПВЦ дограма
18-06-2006 - 11:27:16
" В Хаджи Димитър например случайно видях цеха на една фирма - ами той изглеждаше страшно, не бих си купил дограма от там. "

Изпратено от: nihonjin (IP съхранено)


имате ли представа на коя улица беше този цех ??? Mоята оферта маи е от там
nihonjin
Re: ПВЦ дограма
19-06-2006 - 09:19:51
Quote

Re: ПВЦ дограма
Изпратено от: Chiara (IP съхранено)
Дата: June 18, 2006 11:27AM


" В Хаджи Димитър например случайно видях цеха на една фирма - ами той изглеждаше страшно, не бих си купил дограма от там. "

Изпратено от: nihonjin (IP съхранено)


имате ли представа на коя улица беше този цех ??? Mоята оферта маи е от там

Цеха който аз видях е отляво на моста Чавдар, при положение че си с гръб към центъра, т.е доста е далеч от горепосочения. Не си спомням името на фирмата.
Chiara
Re: ПВЦ дограма
19-06-2006 - 09:28:55
kam nihonjin - mnogo blagodaria.


Az ofertata vzeh ot ofisa v zentara - ne sam hodila v Hadji Dimitar - no sled kato adresa ne e sastija - tova me uspokojava.
Re: ПВЦ дограма
21-06-2006 - 12:38:06
КАЖЕТЕ МИ ОРИЕНТИРОВЪЧНО ЦЕНАТА НА ТРИКАМЕРНА С К-СТЪКЛО ОТВАРЯЕМА И НЕОТВАРЯЕМА ЧАСТ И КАКВА ОТСТЪПКА МОГА ДА ИСКАМ ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ ДОГОВАРЯМЕ ЗА КЪЩА С ДВА ЕТАЖА И ДАЛИ ЦВЕТА ЩЕ ОКАЖЕ ВЛИЯНИЕ НА ЦЕНАТА
Chiara
Re: ПВЦ дограма
21-06-2006 - 15:12:53
ne znam kam kogo otpravjate vaprosa si, obache - ako vlezete napr. tuk

[www.gealanbg.com] - ima primerni zeni. - moje prinzipno da vi orientirat.

Bjalata dograma e nai - eftina. Kafiavata e s 30 % i nagore po - skapa.
Az ne sam ot tazi firma, a sam klient , koito si tarsi oferta i dograma i sluchaino poglaenah tam.
Re: ПВЦ дограма
29-06-2006 - 12:55:25
predi 1 god si slojeh v nas takava i sam mnogo dovolna.ti kam koia firma si se naso4il?
Re: ПВЦ дограма
06-07-2006 - 10:14:49
Zdrastvuyte
esli kto to sotrudnichat' v otrasli pvc profili, to est importirovat' v stranu kachestvenuyu pvc profili pozvonite po nomeru +902126591659
o nas vy mojete uznat' na site www.gunelpvc.com
my proizvodim profili
s uvajeniem
Baktiyar
P.S. nadeyemsia na udachnoe sotrudnichestvo
Re: ПВЦ дограма
17-07-2006 - 20:43:50
ние си поръчахме пвц-дограма казаха ни че е немска,5 камерна,вътрешно стъкло-ка,външно бяло-ще правим и вътрешна изолация с 3см. стереопор.дали ще се получава конденз,мухал и дали сме направили добрия избор?
jim
Re: ПВЦ дограма
17-07-2006 - 21:39:50
през първата година може и да няма конденз но после след като се наситят хигроскопичните зрънца в стъклопакета ще почне да вали . winking smiley
Re: ПВЦ дограма
21-07-2006 - 23:40:14
iskam da popitam kak moga da razbera dali naistina sa mi slojili K-staklo
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход