Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Питане за цени

Публикувано от T.Ivanova 
Re: Питане за цени
21-02-2009 - 12:55:45
avatar
Все пак тия 420? са цената на моя договор,трябва да отчетеш и това,кой ти строи и на колко.Процентното съотношение според мен е правилно,ако махнеш дограмите,или грубо казано-цена за твоя строеж-140-180?(зависи на колко и с кого би се договорила сега,след 10г.) за груб строеж,а дограмата(отваряемо,неотваряемо,врати,прозорци) средно 200-270лв. колкото фирми,толкова и цени,виж в Гугъла.
Ще се радвам,ако съм бил полезен smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Питане за цени
21-02-2009 - 13:04:59
Маркк,

беше ми полезен . Благодаря ти !!!! smiling smiley

Благодаря и на Петър на мнението. При мен е жил.кооперация с апартаменти, а не къща.
Re: Питане за цени
21-02-2009 - 13:07:15
avatar
Аз имам и тема ,която съм пуснал за ориентиране на тия,които имат намерения да строят ,с актуално инфо,но то е различно,цените са с мой кофраж,механизация,а и не начислявам печалба,по-скоро е за това,колко би излязло на някой еднофамилна къща ,ако строи за себе си и плаща нормални цени на майстори

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Питане за цени
21-02-2009 - 13:09:00
Маркк,

точно такива цени ми трябваха - без да е начислена печалба в тях. smiling smiley
Re: Питане за цени
21-02-2009 - 13:25:14
avatar
T.Ivanova Написал:
-------------------------------------------------------
> Маркк,
>
> точно такива цени ми трябваха - без да е начислена
> печалба в тях.

Тогава виж в "Започвам да строя ...пак",но не знам дали ще ти свърши работа,все пак се отнася за къща,а и спам има ....доста..... smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Питане за цени
13-03-2009 - 14:04:01
Премам оферти на груб строеж започване веднага равно място близо до София без мазета и без да се извозва пръстта извън мястото ивични основи ЗП 76 кв.м. 2 етажа
двускатен покрив.
Re: Питане за цени
13-03-2009 - 14:07:35
baraboni@abv.bg благодаря предварително.
Re: Питане за цени
13-03-2009 - 17:19:41
baraboni , стига си питал за цени , защото никой уважаващ себе си строител , без проект няма да ти даде точна цена !
200 е/ м2 ти давам цена ! Няма да си доволен , нали ? Строителя , откъде да знае в тая къща без мазета и с двускатен покрив какво са ти заложили проектантите !? Къде ти е къщата ? То и 40 км не са далече от София . Бетоновозите взимат по 5-6 лева на километър . За тях май има значение къде ти е къщата ?
Успех с офертите ! :] :] :]
Re: Питане за цени
14-03-2009 - 13:11:13
Е какво и е на цената от 200 евро на кв.м. и защо да не я приеме?
Има 150кв.м., като 100 кв.м. е само покрива. Т.е. както си го написал излиза, че 30000евро за грубия строеж са много.
Re: Питане за цени
14-03-2009 - 13:19:13
Всъщност си прав , малките строежи дори минават 200 евро/ м2
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход