Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?

Публикувано от анита 
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 08:27:58
Анита , ти или си някакъв патологичен лъжец или си пълен кукумицин ! ЗАПОЧВАШ ДА МЕ ДРАЗНИШ БЕ КАЛЪФ НЕЩАСТЕН ! :g: :g: :g:
Бил от бедно семейство , наранен бил , не знам какво още !? Сега - "при баща ми в Сл. Бряг в хотела " ? ? ? ? ?
Къща на Беловодски път ? ? ?
Абе ти себе си ли лъжеш , кого ли ?
Ако вярно си на 20 години , знаеш ли кога ще си построиш къща баш там - до Доган Сарай ? А? Никога бе цървул проЗД !
Явно хората , които все още ти отговарят любезно (както бях и аз до преди три дни) не са изчели всичко написано от теб !

ТИ СИ ЗА ПСИХИАТЪР - СПЕШНО !!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-17 08:43 от MB2316.
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 08:50:27
avatar
анита Написал:
-------------------------------------------------------
> утре отивам при баща ми в хотела в слънчев гряг за
> 2-3 дена и вземам с мен задачи да решавам по
> математика и реших го тази година влизам
> архитектура в виас но не знам дли ще го уча после
> само едно нещо знам че искам да съм с ани цял
> живот искам да уча но не знам какво точно но нещо
> свързано с математика или рисуване кино незнам и
> знам че искам да работя ммного аз съм работохолик
> не обичам да се забавлявам никога не съм ходил на
> дискотека или на кефене ани веднъж ми каза илко ти
> си работохолик

Илко бегай бързо на лекар ама пеша, че един Атила избра да ходи с рейс.
Аз специално не мисля да пътувам по подбалканската към морето тия дни. *smiley_ahh*
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 10:58:05
MB2316
Не се ядосвай педерасите са такива
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 11:30:48
Ахахахахахахаха, ето го и господин "анита"...всеки момент ще влетят Наполеон Бонапарт и Клеопатра!
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 13:29:52
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Анита , ти или си някакъв патологичен лъжец или си
> пълен кукумицин ! ЗАПОЧВАШ ДА МЕ ДРАЗНИШ БЕ КАЛЪФ
> НЕЩАСТЕН !
> Бил от бедно семейство , наранен бил , не знам
> какво още !? Сега - "при баща ми в Сл. Бряг в
> хотела " ? ? ? ? ?
> Къща на Беловодски път ? ? ?
> Абе ти себе си ли лъжеш , кого ли ?
> Ако вярно си на 20 години , знаеш ли кога ще си
> построиш къща баш там - до Доган Сарай ? А?
> Никога бе цървул проЗД !
> Явно хората , които все още ти отговарят любезно
> (както бях и аз до преди три дни) не са изчели
> всичко написано от теб !
>
> ТИ СИ ЗА ПСИХИАТЪР - СПЕШНО !!!
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 02/17/09
> 08:43AM от MB2316.


ba6ta mi nqma hotel a raboti v edin hotel

ne znam kude e saraq na dogan no ne me i interesuva az iskam da si postroq malka ku6ta 200 m2 w belovodski put 6te mi izleze grubiq stroieg okolo 120ewro/m2 bez cenata na parcela i proekta kolko sa cenite na 200 m2 parcel tam na kakvi ceni se sklu4vat sdelkite :loveu: *rose*
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 14:00:33
Като напишеш в Гугъл "АРХИТЕКТ" излизат 460000 резултата. Прочети поне първите няколко. *write*
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 16:11:01
Теб ще те скъсат още на първото изречение заради правописа бе, хубавец! Не си харчи парите за уроци по каквото и да е. По-добре инвестирай в нещо друго - маламашка, шпакли, баданарка ...такива неща, че като гледам ще ти трябват. Опазил Господ от някой такъв да стане архитект!!! :g: *sos* И вземи да прочетеш някоя и друга книга.
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 16:30:05
Истинско удоволствие е да се наблюдава начинът,по който майтапчията с ник "Анита" пързаля форумните шарани.
Един със самочувствие на по-образован даже го посъветва да се осведоми "как се спряга.....подлог в едно изречение" :}
Кеф :]
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 16:30:51
Anita,
Ти прекрачи всяккави граници !
Хората ти обясняват , а ти едно и също под различни НИК имена.
ТИ СИ ЗА ПСИХИАТЪР - СПЕШНО !!!
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 17:02:08
Още някой шизофреник ще се появи ли, за да ни занимава с глупостите си???!!! Че го обърнахте на махленска седянка. Администраторите няма ли да въведат малко ред най-накрая?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.