Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте съвети моля.....

Публикувано от gogol 
Re: Дайте съвети моля.....
07-02-2009 - 09:13:02
Здравей gogol,

в форума на направи сам има цяла тема с подони окичени тавани има доста стойностни и екстравагантни предложения.

Поздрави
Re: Дайте съвети моля.....
07-02-2009 - 12:29:04
avatar
MB2316 Благодаря много за това чудо което си ми изпратил!Вече почнах да разкроявам и става много добре.Чудесна идея...... *bow* *drunk* *beer* *bow*

Чест и почитание
Re: Дайте съвети моля.....
07-02-2009 - 14:12:10
този таван на МВ е в разрез със всички интериорни правила... най малкото няма нищо общо с интериора на стаята...тавана НЕ трябва да натоварва интериора , както е във случая и съм 100% убеден, че който го е измислил едва ли ще може да си защити творението при елементарни въпроси дори smiling smiley

От друга страна трябва да има радост в къщи важното е домочадието да си го харесва за да има мир само



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-07 14:14 от elpigroup.
Re: Дайте съвети моля.....
07-02-2009 - 14:39:51
avatar
*write* clap: clap: *rose* *bow*

Чест и почитание
Re: Дайте съвети моля.....
07-02-2009 - 15:32:49
Елпигруп , не е мой този таван , но за широко помещение и голяма височина се е утрепало ! Просто стила му по-различен от овалния в началото на темата . И ако ме питаш се прави по-лесно . В крайна сметка може автора да поотвори формите и да не изглежда толкова навъсен и прихлупващ помещението . smiling smiley
Re: Дайте съвети моля.....
07-02-2009 - 20:27:39
МВ...Тавана които предлагаш е много готин *ok* Труно е да даде човек съвет на някого като не му познава вкуса.Аз обаче съм привърженик на иеята за опростените и изчистени форми. Набива ми се на око напоследък една тенденция да слагат едни големи / 20см/ оветителни тела-кръгли, вградени. Стоят много добре и акцентират с по-силна светлина от луните.А за какво човек си прави окачен таван ако не- вградено осветление, музика и вентилация.
-Ps; Италианците се славят като наи- добрите дизаинери, но са много консервативни по отношение на"нови технологии" . Те ползват предимно изчистени линии и старата класика.
Re: Дайте съвети моля.....
07-02-2009 - 21:35:43
Ами той помоли за идеи и понеже на мен много ми харесва този стил , го пуснах като снимка . Дори не знам откъде съм я дръпнал , но е факт че ми е в компа . Прав си - много прилича на римски творения .
Re: Дайте съвети моля.....
08-02-2009 - 12:20:14
MВ не ме разбирай погрешно ...тавана сам по себе си е готин , но в случая е изпълнен аматьорски просто като чисто пространственно оформление , а и дава само индиректно осветление, което не е особенно приятно , освен ако не си в офис нищо че пурите са 21 спектър като ги гледам на снимката smiling smiley

аз за това писах 4е по вкус и цвет тавариш ньет smiling smiley

понеже сте добри хора ше ви постна един от любимите ми сайтове на едно много добро полско студио за архитектурен дизайн ...има много снимки на интериори и тавани съответно smiling smiley енджоййй

[tamizo.pl]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-08 12:38 от elpigroup.
Re: Дайте съвети моля.....
08-02-2009 - 13:00:55
Не те разбирам погрешно колега ! smiling smiley Да ти кажа честно , не съм особен привърженик на тези тавани вкъщи . Много играчка е и трябва да се проектира бъдещата сграда по-висока , по- , по- .... абе само разходи :]
A40
Re: Дайте съвети моля.....
08-02-2009 - 20:48:48
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход