Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дървен навес в двора

Публикувано от gogopi4 
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 15:26:19
Аз през цялото време си мислех че става дума за навес в задния двор. Лятна кухня, или место където да си смучеш биричката лятно време с приятели на сянка. Така като гледам този навес не би трябвало да се "вързва" към къщата. Трябва да е съвсем самостоятелен и като че ли както казва Венци ще подхожда типа тента, или 2-3 големи "чадъра"-нещо по поръчка.
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 15:38:42
Значи основното е да не се мокрят масите когато вали дъжд,а с чадъри това не става.Трябва да е нещо цяло за покрив.
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 15:41:41
Борбата със слънцето е загубена кауза, ако не е предвидена в проекта!
По-добре поразкопай малко и направи басейнче с водно барче в едния край - на никой няма да му пука дали вали или не!
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 17:05:46
Добре тогава дайте ми идея за друга конструкция.Хем да е хубаво,хем не много скъпо.И като вали дъжд да не се мокри под навеса.И да не го отнесе вятъра.
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 17:11:15
Нещо от сорта на снимката дето е качил Венци. Според мене обаче няма да стане по способа "направи си сам". Хем красиво хем здраво. Едва ли ще подхожда дървена конструкция. Най-вероятно нещо от алуминий и прозрачен поли-плекси незнам кво си.
LKK
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 17:19:06
Абе мани го тоя навес, вземи направи един асмалък, ще се родиш. Ако подбереш правилният сорт до две години ще ти зашуми и ще стане рай.
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 17:19:37
Аз сериозно ти предлагам по-горното! Проекта ти е за слънце! Не се плаши от него!
Тези, които ще се настанят в тази къща, ще се радват на слънцето (планинско), а привечер на хладинката! Според мен не ти трябва траен навес.....!
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 17:35:55
Гого,съвсем сериозно,ако беше моя къщата бих сложил големи тенти/прибиращи се/.Ширината им е 4 м,трябват ти три или две,колкото си искаш.Здрави са,пазят от дъжд и слънце,не запарват в жегите,можеш да ги прибираш и разпъваш когато си искаш,могат да се разпъват и на части,струват около 1000лв едната/не съм сигурен за цената/,можеш да си подбереш десена на плата според екстериора на къщата и най-важното ще е красиво и функционално!
Re: Дървен навес в двора
08-02-2009 - 17:38:01
И както казва ЛКК,насади си през това време бързорастящи лози,които не раждат плод и след 2-3 години си ТИ....махаш тентите и ти остава естествената сянка!
Re: Дървен навес в двора
16-03-2009 - 21:17:45
Quote

бързорастящи лози,които не раждат плод

venciev , абе какво имаш впредвид под това ? Име, сорт...... ? sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход