Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Водно подово отопление

Публикувано от Колев 
Re: Водно подово отопление
20-01-2007 - 22:25:23
А имаш ли цените им. В сайта само на едно място видях, че МV045 e 366 лв с ДДС, а тукашните им "дистрибутори" ми го предлагат за 410 лв. Ще се обадя и до завода, но не ми се ще да им излагам хората.
Re: Водно подово отопление
21-01-2007 - 09:01:15
Без управлението е 370 лева , със него може и 410 - има и по скъпи управления , към конвектора също отделно се поръчват едни кръчета .
Re: Водно подово отопление
21-01-2007 - 17:26:54
а дали има разлика в цените на моделите за таван и за стена
Re: Водно подово отопление
21-01-2007 - 18:47:42
За таванен тип може да искат 5 лева повече , понеже отпред има решетка от пластмаса с филтър от вата за праха от помещението .
Re: Водно подово отопление
21-01-2007 - 19:12:25
Сега се сетих има по евтин вариант може дасе поръчат конвектори за скрит монтаж и в последствие се скриват с гипс картон , като се оставя само отвори смукател и нагнетател . На отворите се поставя декоративка пвц решетка . На един хотел така ги вързвахме в таванчето над банята до 2,20 после гипс картон и в тези 40 сантиметра до 2,60 се вграждаше конвектора . От банята към стаята на тази височина имаше отвор в стената за въздушната струя била топла била студена - понеже в случая става климатик . Като си в стаята се вижда само решетката над банята и това е , всичко е скрито в таванчето на банята . Има една подробност ,че ако конвектора ще се исползва лятото за охлаждане трябва да се свърже с отвеждане към канализация легенчето за конденз на дъното му с малка тръбичка или шлаух .
Re: Водно подово отопление
21-01-2007 - 20:19:25
Това за конденза го разбрах. 4 конвектора ще са и за охлаждане трябва да се купи и 1 чилър (външно тяло) и стават климатици. Ако тези за скрития монтаж са по-евтини ще е супер
Re: Водно подово отопление
14-02-2007 - 19:02:00
Filmatoplo,
poglednete nashiat sait.
Vse oshte e v proces na razrabotvane i dobaviane na informacia.
Vse pak bih jelal da se sreshnem sledvashtiat put, kogato az shte sum v BG.
Shte mi bude priatno da se zapoznaem i obmenim informacia i opit.
Nie shte uchastvame v Stroiko prez mart mesec.
Zapoviadaite i tam ako predstavliava interes.
Blagodaria vi.
Re: Водно подово отопление
14-02-2007 - 19:03:09
www.technopipe.bg
:}
Re: Водно подово отопление
27-02-2007 - 13:07:10
здравейте КОЛЕВ много ме заинтересова това за подовото в финландия ,как могем да се свържем за повече информация предстои ми и на мен такова тел мие 0889919450 как мога да се свържа с вас?
Re: Водно подово отопление
18-06-2007 - 13:43:44
Здравейте, относно конвекторите KLIMA 2000, ценовата листа вече е публикувана в сайта www.silpbg.com .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход