Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?

Публикувано от Don Balon 
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
31-01-2009 - 22:54:17
Не знам дали това е американска мечта, но това с мачтата ми се струва хептен амиш начин на живот. Един генератор и компресор все ще свършат работа.
LKK
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
31-01-2009 - 23:26:06
На село, ако смяташ да живееш за по-постоянно генератора си е необходимост, а не лукс, тъй че нямаш грижи. Това с мачтите и перките може само като хоби.
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
31-01-2009 - 23:34:57
Малко скъпичко ми се вижда за хоби, освен ако не ти е хоби след всяка буря да си вдигаш нова мачта. Така е в българските села- генератора е необходимост а не лукс, водната помпа също, автомобил с висока проходимост-тоже, септична яма-задължение....идилия!! *drink1*
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
01-02-2009 - 00:02:58
Генератора си е необходимост....нищо,че от трафа ме делят 50 метра кабел.Ни повече,ни по-малко.
Собствен водоизточник....защо не...поливане на цветята,миене на колата и т.н....а и определено собствения водоизточник има значение в случаите,когато тепърва ще се строи.
А септичната яма е заменена с пречиствателна станция.Отделен въпрос къде и как се зауства това нещо...

Автомобила ще го прежалим.Чак пък с висока проходимост...няма нужда... winking smiley
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
01-02-2009 - 00:10:49
LKK Написал:
-------------------------------------------------------
> Това ли е американската мечта?


Не си струва да се занимаваш с разни ретро помпи. Има фирми, които ще ти докарат вода от Рила, независими къде ти е вилата! Американците само ще ти завиждат!
LKK
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
01-02-2009 - 10:53:59
Парцалев, ретро помпата от келешлък я искам, абе елемент от декора, за да ми е красив двора. :]
По същият начин съм си направил навесче над кладенеца с дървена врътка, не че не мога да си пусна бирата с кофа и въженце без да ги закачам за врътката.
От Рила вода не ми трябва, хората отдавна минаха на бутилирана за пиене. Такива ми ти работи. smoking smiley
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
01-02-2009 - 16:57:35
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> LKK Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Това ли е американската мечта?
>
>
> Не си струва да се занимаваш с разни ретро помпи.
> Има фирми, които ще ти докарат вода от Рила,
> независими къде ти е вилата! Американците само ще
> ти завиждат!

Ех, ако ми я докарат до Онтарио няма начин да не ми завиждат
:]
Салвадор, то и в градовете като гледам състоянието на улиците, ще ти трябва джип, какво остава в селата!!
LKK
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
01-02-2009 - 18:21:13
В селата може и на конче! :]
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
01-02-2009 - 18:38:14
Конче не знам, ама магаре ще си купя, ако не са ги направили вече на луканки де.
LKK
Re: Селска къща независима от Енергото. Възможно ли е и до колко?
01-02-2009 - 19:11:07
А има, има. Мога да ти направя резервация ако искаш. :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход