Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

какъв ламинат

Публикувано от A40 
Re: какъв ламинат
23-01-2009 - 21:51:35
kolega кажи колко пари ти се дават на м2, защото в момента има оферти и за масив на около 30+лв със монтажа и консумативите , мисля че дъб беше на малките размери и по ниска селекция !
Re: какъв ламинат
13-08-2016 - 21:28:43
Здравейте! Темата е малко стара, но се надявам да ми помогнете. Търся си ламинат за спалнята, разглеждах в Интернет, има толкова различни видове, че направо се обърках вече какъв да взема. Иска ми се да е качествен и да се запази възможно най-дълго, цената не е толкова от значение, надявам се да ми дадете някой друг съвет.
Re: какъв ламинат
14-08-2016 - 10:29:45
Здравей! За домашна употреба бих ти препоръчала този [www.carpetmax.bg] , защото има отлична дебелина -10 мм, много добър клас на износоустойчивост - 33 клас. Но освен добро качество на ламината е важно да има добро качество на подложката, която се поставя под него. Ако цената на ламината ти се струва висока, може да си вземеш ламинат с дебелина 8 мм. Успех с ремонтите!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-08-14 10:31 от radostivanova.
Re: какъв ламинат
22-08-2016 - 23:04:28
Много ти благодаря за изчерпателните обяснение! Ще разгледам и ще си избера.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход