Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вътрешни мазилки, ЕЛ, ВК

Публикувано от Liminat 
Re: Вътрешни мазилки, ЕЛ, ВК
23-01-2009 - 22:03:18
аман от шушляци!!!!! тия токаджийчетата са най големите шушумиги на земята ..силен ток да ги удари...на лампен излаз ще ги изчисляват , що?? от тук до тук са 5метра ..кви лампени излази.... кви 5 лева ве мушмулиии !!! само си търсят начини да лъжат и крадът тва племе жалко!!!

Лиминат на мен ми излезе около 8К грубото окабеляване за едноф. къща 320кв +двор.....като имаш предвид, че сам си го правих и материалите са ми с максималните отстъпки за бранша...верно поулях се малко ...и продължавам! *xxx*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-18 20:18 от elpigroup.
Re: Вътрешни мазилки, ЕЛ, ВК
24-01-2009 - 00:21:25
Ъъъъъ...какво е "лампен излаз" ?
Re: Вътрешни мазилки, ЕЛ, ВК
24-01-2009 - 14:06:49
a , питай ги тия от линка на колегата каспи.....
Re: Вътрешни мазилки, ЕЛ, ВК
25-01-2009 - 11:07:42
elpigroup Написал:
-------------------------------------------------------
> аман от ШУШЛЯЦИ !!!!!
...........
> Лиминат на мен ми излезе около 8К грубото
> окабеляване за 320кв +двор.....като имаш предвид,
> че сам си го правих и материалите са ми с
> максималните отстъпки за бранша...верно поулях се
> малко ...и продължавам!
Шупляците се делят на по-умни и такива дето ше питат къде сер@т гладните, сватбата мина вече...
Тия 320 кв могат ли да се разгледат като брой апартаменти, или са еднофамилно жилище?


Re: Вътрешни мазилки, ЕЛ, ВК
17-02-2009 - 18:16:12
Здравейте!
Кажете по това време прави ли се замазка и мазилка или е по добре да се изчака. Не е ли студено и колко градуса горе долу трябва да е, че да не се напука. *ok*
Re: Вътрешни мазилки, ЕЛ, ВК
17-02-2009 - 18:28:01
Васко, задръж да стане над нулатаама трайно, да не пада под дори и сутрин... По принцип го дават да е на 5 гр. за мазилките, на Кнауфа го пише на пакетите. Проблема е че ако замръзне докато е мокро после трябва да се свали което не падне само и наново.. Отделно не може да изсъхне.
Задръж засега, е идва пролетта, не остана , няколко седмици.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход