Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
04-09-2011 - 08:22:52
последните снимки
Re: Започвам да строя....пак
04-09-2011 - 08:29:09
avatar
На строеж 8 - ръчна вароциментова е.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
09-09-2011 - 17:29:23
Здравейте,
Следя форума от няколко месеца но нещо все не успявах да се регистрирам, но ето че и аз съм в кюпа.
Искам да попитам markk дали строи и на север от Слънчев бряг.
Интересуваме защото в момента проектирам и догодина живот и здраве и аз ще си търся строител за строеж в Обзор...
Re: Започвам да строя....пак
10-09-2011 - 20:05:50
avatar
Ако не съм фалирал дотогава,winking smileyчетейки съседния форум за цените и ако съм достатъчно незаменим,както четох пак тук някъде,ще строим.smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
10-09-2011 - 20:48:55
пффф...намерил си какво да четеш....sad smiley
Re: Започвам да строя....пак
11-09-2011 - 20:36:06
avatar
Хаххахаха. Колега...хаха Тегаво става. Сега съм хванал едно проектче за сайтче, което ще е на тема : СУПЕР лукс ремонти. Ще се метна в тази ниша да проверя как е. За средната класа, която вече е на системи с глюкоза всичко и се струва скъпо. И нормално... Не че на мен не ми се струва де. Интересното е , че вече трудно се говори с хората.., а ?! Подхващам всичко както си е било, а отсреща недоверчиви погледи, мнителност, изхвърлени обещания, тупаници по гърдите в стил " Do You know Who I am?", последвани от невдигания на телефоните и изпадане в дълбока неизвестност.

Направих експеримент. 260 кв.м. къща + 380 кв.м. много гаден покрив им я дадох за цена 85 000 лв. Казаха, че ще мислят и че било скъпо. А?!
Re: Започвам да строя....пак
11-09-2011 - 21:47:05
Quote
personall
Хаххахаха. Колега...хаха Тегаво става. Сега съм хванал едно проектче за сайтче, което ще е на тема : СУПЕР лукс ремонти. Ще се метна в тази ниша да проверя как е. За средната класа, която вече е на системи с глюкоза всичко и се струва скъпо. И нормално... Не че на мен не ми се струва де. Интересното е , че вече трудно се говори с хората.., а ?! Подхващам всичко както си е било, а отсреща недоверчиви погледи, мнителност, изхвърлени обещания, тупаници по гърдите в стил " Do You know Who I am?", последвани от невдигания на телефоните и изпадане в дълбока неизвестност.

Направих експеримент. 260 кв.м. къща + 380 кв.м. много гаден покрив им я дадох за цена 85 000 лв. Казаха, че ще мислят и че било скъпо. А?!

По твойте сметки колко ще излезне 3 етажа по 80 кв (с един етаж мазе) с форма на трафопост , обикновенни тухли и четирискатен покрив ?
Re: Започвам да строя....пак
11-09-2011 - 22:31:38
avatar
Цени в темата на колегата няма да давам. Тук той си работи. На лична при желание.
Re: Започвам да строя....пак
13-09-2011 - 20:48:13
avatar
Тегаво,тегаво...колко да е.Няма да умрем от глад .я.
Мен ми е по - тегаво от това,че половината от тия,които искат да им се изготви оферта ме занимават с глупости.
Или нямат готовност да строят(но нямат против да си сверят часовника),или търсят някой да им изготви безплатни количествени сметки( понеже при архитекта се плаща) и ако по някаква причина се съгласиш исканията нямат край -дай сега и за изолацията,и за мазилките, и за плочките и др. да ми изготвиш КС и после се покриват, или " Ми,ти хубаво ми изготви всичко,но еди-си-кой ми иска еди-си-колко и ако те устройва...." и хуква с готовата КС
да обикаля фирмите.Най-куриозното е това,че след време,понеже човека е обиколил 100 фирми и вече е забравил и хоп,същата КС,изготвена от мен,се озовава пак при мен за оферта.:] Смяяяях!!!
Или,или,или......
И в този форум,като преставителна извадка на обществото ни, е пълно с такива .
Верваш ли,че на един 'патриот' оттук му изготвих 15 варианта на оферти с различни материали,занимава ме месеци наред,и то без аз да съм го търсил - винаги той,и накрая се покри и продължава да " патриотства" тъдява ,че и да поучава хората,а едно извинявай не каза.Надявам се поне да се изчерви,като прочете,понеже е денонощно във форума.
Де да беше само той.Скоро ще ми писне и ще пусна нова тема с " чуруците " на форума поименно.
Колкото до цените - не коментирам такива без проект и ако ти решиш да го правиш,не ме притеснява ни най- малко.
А за фалирането , ...... се шегувам.smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
13-09-2011 - 20:58:44
avatar
Quote
markk
Тегаво,тегаво...колко да е.Няма да умрем от глад .я.
Мен ми е по - тегаво от това,че половината от тия,които искат да им се изготви оферта ме занимават с глупости.
Или нямат готовност да строят(но нямат против да си сверят часовника),или търсят някой да им изготви безплатни количествени сметки( понеже при архитекта се плаща) и ако по някаква причина се съгласиш исканията нямат край -дай сега и за изолацията,и за мазилките, и за плочките и др. да ми изготвиш КС и после се покриват, или " Ми,ти хубаво ми изготви всичко,но еди-си-кой ми иска еди-си-колко и ако те устройва...." и хуква с готовата КС
да обикаля фирмите.Най-куриозното е това,че след време,понеже човека е обиколил 100 фирми и вече е забравил и хоп,същата КС,изготвена от мен,се озовава пак при мен за оферта.:] Смяяяях!!!
Или,или,или......
И в този форум,като преставителна извадка на обществото ни, е пълно с такива .
Верваш ли,че на един 'патриот' оттук му изготвих 15 варианта на оферти с различни материали,занимава ме месеци наред,и то без аз да съм го търсил - винаги той,и накрая се покри и продължава да " патриотства" тъдява ,че и да поучава хората,а едно извинявай не каза.Надявам се поне да се изчерви,като прочете,понеже е денонощно във форума.
Де да беше само той.Скоро ще ми писне и ще пусна нова тема с " чуруците " на форума поименно.
Колкото до цените - не коментирам такива без проект и ако ти решиш да го правиш,не ме притеснява ни най- малко.
А за фалирането , ...... се шегувам.smiling smiley


Позната история. Ще трябва и ние да започнем да искаме малка сума за изготвяне на оферта. Тогава ще правим по-добра печалба от самото строителство.smiling smiley хаха
Естествено ако хората имат КСС и изпринтени чертежи, изрядна документация и знаят какво искат, тогава офертата ще я изготвим от сърце с комплименти от фирмата.smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход